Bądź EKO z Asarto

Kategoria: Producenci Opublikowano: czwartek, 17, maj 2018

Świadome ekologicznie firmy biorą odpowiedzialność za stan przyrody. Taką postawę przejawia Asarto  (www.asarto.pl) - w procesie produkcji używa materiałów z recyklingu oraz komponentów biodegradowalnych. Prowadzi też darmową utylizację swoich produktów https://www.asarto.pl/gwarancja.html .

Wiele osób nie zdaje sobie sprawy z zagrożeń jakie niesie ze sobą wyrzucanie zużytych tuszów i tonerów do zwykłego kosza na śmieci. Tymczasem zużyte wkłady, a ściślej, ich obudowy zrobione są ze sztucznych tworzyw, a więc proces ich rozkładu zajmuje kilkaset lat!

ProfiBiuro.pl uhonorowany e-Gazelą Biznesu 2016

Kategoria: Producenci Opublikowano: poniedziałek, 14, listopad 2016

Sklep internetowy ProfiBiuro.pl trzeci raz z rzędu został wyróżniony w prestiżowym rankingu e-Gazele Biznesu 2016, który nagradza statuetkami i dyplomami najbardziej dynamicznie rozwijające się małe i średnie podmioty z sektora e-commerce.

ProfiBiuro.pl oferuje klientom szeroką gamę produktów – obecnie ich liczba przekracza 11.000 i uwzględnia towar od jedenastu wiodących na polskim rynku marek alternatywnych materiałów eksploatacyjnych. Najwyższa jakość obsługi klienta znajduje potwierdzenie w pozytywnych opiniach zamieszczanych na niezależnych serwisach zajmujących się ocenianiem sklepów internetowych. ProfiBiuro.pl został doceniony m.in. przez użytkowników portali Ceneo.pl i Opineo.pl.

ACTIS - Ekonomiczna marka zamienników.

Kategoria: Producenci Opublikowano: piątek, 12, luty 2016

Jeszcze ACTIS - Ekonomiczna marka zamienników.kilkanaście lat temu posiadanie własnej drukarki w domu było luksusem, na który pozwolić sobie mogło niewielu. Wraz ze spadkiem cen urządzeń stały się one coraz bardziej powszechne i są wykorzystywane na co dzień nie tylko w biurach, ale i w gospodarstwach domowych. Rzadko kiedy zdajemy sobie jednak sprawę z tego, że zawsze można obniżyć koszty eksploatacji urządzeń drukujących – drukarek czy kserokopiarek!

ORINK - Tonery specjalnie stworzone do Twoich potrzeb!

Kategoria: Producenci Opublikowano: środa, 30, wrzesień 2015

Poznaj przyszłego lidera raynku alternatywnych materiałów eksploatacyjnych. Firmę, która z roku na rok jest coraz bardziej uznawana na świecie. Mowa tu o firmie ORINK, chińskim potentacie materiałów eksploatacyjnych działającym na rynku  od 1996 roku. Tonery Orink są jedną z gam produktów tego konsorcjum. Wśród nich możemy wymienić także na przykład części do nich, atramenty, czy też papier drukarski. Wszystko to wytwarza około 2000 zatrudnionych pracowników w północnokoreańskiej fabryce o powierzchni 45 tysięcy metrów kwadratowych.

KATUN - Ceniona marka zamienników

Kategoria: Producenci Opublikowano: wtorek, 30, wrzesień 2014

Firma KATUN jest jednym z największych i najbardziej znanych na świecie producentów alternatywnych, kompatybilnych tonerów, bębnów oraz innych podzespołów do kopiarek oraz drukarek wielu producentów. Dzięki wiedzy i doświadczeniu zdobywanemu od 35 lat, Katun obsługuje ponad 14 000 klientów w 138 krajach.

Wszystkie zastrzeżone nazwy i znaki towarowe stanowią odpowiednio własność ich właścicieli,
wymienione są jedynie w celu określenia kompatybilności wyrobów z różnymi urządzeniami.