ASARTO - Nowa marka wysokie jakości tonerów i tuszy do drukarek.

Kategoria: Producenci Opublikowano: środa, 18, grudzień 2013 Drukuj Email

W ostatnim czasie zadebiutowała na rynku nowa marka alternatywnych materiałów eksploatacyjnych - ASARTO. Tonery do drukarek, tusze oraz taśmy barwiące oferowane pod marką ASARTO to produkty dla wymagających użytkowników. Dlaczego warto zwrócić uwagę na tonery i tusze tej marki ?

  Jest kilka powodów:

1. Tonery i tusze ASARTO posiadają dożywotnią gwarancję Producenta - tj. do wyczerpania proszku w tonerze lub tuszu we wkładzie atramentowym. Taśmy barwiące objęte są 24 miesięczną gwarancją.

2. W trakcie użytkowania produktów tej marki gwarancją są także objęte urządzenia, w których są stosowane - jeżeli w tym czasie nastąpi uszkodzenie drukarki w wyniku stosowania produktów ASARTO i zostanie to potwierdzone przez serwis Producenta ww. materiałów eksploatacyjnych - naprawa lub wymiana drukarki odbywa się na koszt właściciela marki ASARTO.

3. Tonery, tusze i taśmy barwiące ASARTO to wysokiej jakości produkty w stosunku do ceny. Producent posiada dział przedsprzedażnej kontroli jakości, ścisłą selekcję podzespołów w laboratoriach i jakościową kontrolę procesu produkcji.

4. Produkty tej marki posiadają - jako nieliczna na rynku - certyfikat zgodności T+M przyznany przez renomowane laboratorium TÜV Rheinland. Potwierdza on na podstawie przeprowadzonych testów jakościowych i wydajnościowych, iż produkty posiadają między innymi deklarowana wydajność.

5. Tonery, tusze oraz taśmy barwiące posiadają ponadto certyfikaty ISO 9001, ISO 14001, ISO 19572, ISO 19798, ISO 24711.

6. Do większości produktów ASARTO dostępny jest kompletu dokumentów wymaganych przy przetargach, typu: specyfikacja techniczna produktów MSDS, karta charakterystyki, certyfikat wydajnościowy TÜV.


ASARTO to marka wysokie jakości alternatywnych tonerów i tuszy do drukarek dla wymagających użytkowników, gdzie jakość i wydajność potwierdzona została niezależnymi certyfikatami niezależnych i renomowanych laboratoriów.

 Jeżeli korzystałeś już produktów marki ASARTO zachęcamy do podzielenie się Twoimi spostrzeżeniami na ich temat. Podaj symbol produktu lub kod OEM produktu, który używałeś. Twoje opinie mogą być pomocne dla innych użytkowników.

21.02.2016 Uzupełnienie: Gdzie je można kupić ? Np. w dobrych sklepach internetowych, gdzie jest pełna i aktualna oferta produktów tej marki oraz dobre ceny - lista poniżej - kliknij na logo a sprawdzisz ofertę: 

Odsłony: 17670

Komentarze 

+2 # Marek 2014-01-12 19:20
Używam tonerów ASARTO - zamienników HP 124A i spisują się dobrze. Nie maiłem z nimi problemów.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytuj
0 # Artur 2017-09-27 16:12
zamienniki asarto są świetne: niedrogie, kompatybilne z komputerem, wygodne w użytkowaniu i wydajne. kupuję je od kilku miesięcy i naprawdę jestem zadowolony.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytuj
-1 # Max 2016-02-20 23:56
Gdzie je można kupić ?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytuj
0 # Sław 2016-07-07 19:56
Tusze i tonery marki ASARTO możesz kupić np. w sklepie internetowym www.profibiuro.pl/.../
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytuj
0 # Janusz 2019-07-28 07:58
bardzo dobra i niezwodna marka asarto, nie ma zadnych problemów, służy od lat polecam
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytuj

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy Odśwież

Wszystkie zastrzeżone nazwy i znaki towarowe stanowią odpowiednio własność ich właścicieli,
wymienione są jedynie w celu określenia kompatybilności wyrobów z różnymi urządzeniami.