ProfiBiuro.pl uhonorowany e-Gazelą Biznesu 2016

Kategoria: Producenci Opublikowano: poniedziałek, 14, listopad 2016 Drukuj Email

Sklep internetowy ProfiBiuro.pl trzeci raz z rzędu został wyróżniony w prestiżowym rankingu e-Gazele Biznesu 2016, który nagradza statuetkami i dyplomami najbardziej dynamicznie rozwijające się małe i średnie podmioty z sektora e-commerce.

ProfiBiuro.pl oferuje klientom szeroką gamę produktów – obecnie ich liczba przekracza 11.000 i uwzględnia towar od jedenastu wiodących na polskim rynku marek alternatywnych materiałów eksploatacyjnych. Najwyższa jakość obsługi klienta znajduje potwierdzenie w pozytywnych opiniach zamieszczanych na niezależnych serwisach zajmujących się ocenianiem sklepów internetowych. ProfiBiuro.pl został doceniony m.in. przez użytkowników portali Ceneo.pl i Opineo.pl.

 

To już trzecie wyróżnienie sklepu ProfiBiuro.pl w prestiżowym rankingu e-Gazele Biznesu, co zdarza się jedynie nielicznym uczestnikom konkursu. Firma kontynuuje tradycję z lat poprzednich – została uhonorowana w 2014 i 2015 roku. Podstawą do stworzenia rankingu e-Gazele Biznesu jest analiza danych finansowych podmiotów prowadzących działalność w sektorze e-commerce – małe i średnie przedsiębiorstwa o przychodach poniżej 100 milionów zł w 2015 r. Warunkiem przystąpienia do udziału w konkursie jest wykazanie wzrostu przychodów za 2015 r. w porównaniu do 2014, a także minimalny przychód 50 tysięcy zł w 2014 roku.

Założeniem rankingu jest uhonorowanie najbardziej wyróżniających się podmiotów prowadzących sprzedaż internetową oraz pokazanie osób, które stoją za ich sukcesem. W tegorocznej edycji ocenie poddano ok. 6 tysięcy sklepów internetowych funkcjonujących w 2016 roku na terenie całego kraju. Z tego grona jedynie 336 podmiotów spełniło wszystkie wymagania. Wyróżnienie w rankingu jest dla klientów tego sklepu najlepszym potwierdzeniem nieustannego rozwoju sklepu, a także gwarantuje, że jest on solidnym partnerem biznesowym, którego działalność odnotowuje zyski.

Odsłony: 7819

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy Odśwież

Wszystkie zastrzeżone nazwy i znaki towarowe stanowią odpowiednio własność ich właścicieli,
wymienione są jedynie w celu określenia kompatybilności wyrobów z różnymi urządzeniami.