Brother LC123 zamiennik

Brother LC123 zamienniki

 W internecie coraz częściej użytkownicy poszukują dobry zamienników do najnowszych drukarek atramentowych i urządzeń wielofunkcyjnych firmy Brother. Jednym z najistotniejszych elementów jest aby zamienniki te były poprawnie rozpoznawane ...

Zamiennik Brother LC1240BK

Zamiennik tusz Brother LC1240BK

Na rynku dostępna jest cała masa zamienników tuszy Brother LC1240 różnych marek. Różni Producenci oferują zamienników o większej lub mniejszej pojemności i jakości. W naszej ocenie wartymi uwagi są zamienniki marki WOX. Dlaczego ?

Tusz Canon PG-545

Czarny kartridż atramentowy Canon PG-545 o standardowej pojemności zawiera atrament pigmentowy i służy do drukowania dokumentów na zwykłym papierze. Kaseta z atramentem PG545 posiada pojemność 8 ml i umożliwia wydrukowanie do 180 stron A4 (przy 5% pokrycia strony).

Zamiennik tuszu Canon CLI551

I pojawiły się w sprzedaży zamienniki tuszy Canon CLI551. Użytkownicy drukarek Canon PIXMA iP7250, MG5450, MG6350, MX925., w których stosowane są tusze CLI-551 zapewne powinni być zadowoleni, gdyż pojawiła się także dla nich możliwość tańszego drukowania. O ile tańszego ?

Witamy!

Witamy wszystkich zainteresowanych tematyką związaną z szeroko pojętym drukowaniem. Znajdą tutaj Państwo informacje dotyczące drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych dostępnych na rynku oraz użytkowanych w biurach oraz domach a także o tonera i tuszach zarówno oryginalnych jaki i zamiennikach. 

Jeżeli ww. tematyka jest Państwu zanana, mają Państwo swoje doświadczenia i opinie wynikające z użytkowania drukarek, tonerów, tuszy - zapraszamy do współpracy.

Zespół oDrukowaniu.info