Jak wyłączyć funkcję "ochrony pojemników" w drukarkach HP ?

Firma HP wprowadziła dla swoich drukarek atramentowych blokadę kartridża atramentowego. Blokada ta w konsekwencji - jeżeli jest włączona - uniemożliwia stosowanie zamienników. Jeśli opcja ta nie zostanie wyłączona będziemy mogli używać kartridże tylko w drukarce, w której został zainstalowany po raz pierwszy - czyli tylko oryginalne.

Jak tą opcję wyłączyć ?

Dlaczego nie wszystkie zamienniki Brother TN-2220 działają poprawnie ?

Dlaczego nie wszystkie zamienniki Brother TN-2220 działają poprawnie ?


Dość często w internecie można spotkać informacje od użytkowników, iż zamienniki tonerów TN-2220 nie działają poprawnie. Z naszych doświadczeń wynika, iż dobrej jakości zamienniki niezmiernie rzadko sprawiają problemy. Większość niemiłych niespodzianek wynika albo z nieopowiedzianej wymiany tonera przez użytkownika - przy WYŁĄCZONYM urządzeniu lub w nowych urządzeniach z fabrycznie nowym pierwszym bębnem.

Zamiennik Nowy czy Regenerowany ?

znakW ostatnim czasie pojawiło się sporo opinii dotyczących które rodzaje zamienników tonerów są lepsze: nowe czy regenerowane ? Opinie te są wypowiadane zarówno bezinteresownie, na kanwie własnych doświadczeń jak i kreowane w celu wsparcia oferowanych przez siebie produktów lub usług. A jak to wygląda z punktu widzenia niezaangażowanego w biznes użytkownika, który oczekuje toneru lub tuszu, który zainstaluje w swojej drukarce i będzie z niego korzystał bez problemów ?

Czy tani zamiennik może być dobry ???

Czy tani zamiennik może być dobry ???Czy tani zamiennik toneru może być dobry ? Jest to chyba dość trudne pytanie i nie ma na nie prostej odpowiedzi zwłaszcza obecnie kiedy na rynku jest dostępnych kilka lub kilkadziesiąt np. tego samego modelu toneru, o porównywalnych parametrach oferowanych pod różnymi nazwami (markami). Pokusiłbym się o odpowiedzieć: TAK ale ...

Witamy!

Witamy wszystkich zainteresowanych tematyką związaną z szeroko pojętym drukowaniem. Znajdą tutaj Państwo informacje dotyczące drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych dostępnych na rynku oraz użytkowanych w biurach oraz domach a także o tonera i tuszach zarówno oryginalnych jaki i zamiennikach. 

Jeżeli ww. tematyka jest Państwu zanana, mają Państwo swoje doświadczenia i opinie wynikające z użytkowania drukarek, tonerów, tuszy - zapraszamy do współpracy.

Zespół oDrukowaniu.info