Tonery i Tusze ActiveJet

Kategoria: Producenci Opublikowano: wtorek, 01, lipiec 2014 Drukuj Email

Nie stać Cię na zakup oryginalnych tuszy, ale masz dość substytutów, które owszem są tanie, ale niestety, ich jakość pozostawia wiele do życzenia? Teraz już nie musisz się denerwować tonerami, które natychmiast wysychają i nie nadają się do dalszego użytku. Wystarczy, że zaufasz produktom marki ActiveJet.

   ACTION i ActivJet

ACTION S.A jest jednym z bardziej znaczących producentów sprzętu komputerowego w Polsce. Grupa zajmuje się także dystrybucją produktów największych dostawców na świecie. Zarówno dla korporacji, jak i odbiorców detalicznych, ACTION produkuje pod własnymi markami komputery stacjonarne, monitory, serwery (Actina), a także materiały eksploatacyjne oraz produkty oświetleniowe i zasilające (ActiveJet i Actis). Istniejąca na rynku od przeszło 20 lat Grupa Kapitałowa ACTION zatrudnia ponad 800 osób i korzysta z jednego z najnowocześniejszych centrów logistycznych w Europie. Dzięki znakomitej jakości tuszy i tonerów, ActiveJet stał się liderem wśród alternatywnych atramentów w Polsce. Jego udział w rynku zamienników to obecnie ponad 22%.

 Potwierdzona najwyższa światowa jakość

Tusze i tonery ActiveJet cieszą się niezaprzeczalną, świetną renomą, potwierdzoną licznymi certyfikatami, jak na przykład GRCI, IPL RIT (Imaging Products Laboratory) czy nadanym przez TÜV Rheinland certyfikatem zgodności T. Produkty ActiveJet zwyciężyły ponadto w największym w Polsce programie konsumenckim i otrzymały tytuł Złotego Lauru Klienta aż pięciokrotnie (od 2009 do 2013 roku). Na koncie mają również trzykrotny tytuł Jakość Roku, przyznawany przez Polskie Centrum Badań i Certyfikacji oraz „Polska Jakość 2011” a także „Top Marka” w latach 2011-2013. Również miesięcznik PC World wyróżnił tę markę, nadając jej pierwsze miejsce w teście alternatywnych tuszów (w latach 2012 i 2013). Ponadto redakcja Strefy Gospodarki (ogólnopolskiego dodatku do Dziennika Gazety Prawnej) uhonorowała atramenty ActiveJet tytułem Konsumenckiego Lidera Jakości 2012 w kategorii „materiały eksploatacyjne do drukarek”. Rok później, za konsekwentne budowanie świadomości marki ActiveJet, firma ACTION S.A otrzymała prestiżową nagrodę „Złoty AS IT”. Wszystkie alternatywne materiały eksploatacyjne ActiveJet posiadają wymagane certyfikaty jakości ISO 9001:2008 i ISO 14001:2004, wydane przez BSI Group Polska, a także certyfikat zgodności M+T wydany przez TÜV Rheinland Polska.

 Co wyróżnia atramenty ActiveJet

Wszystkie tusze do drukarek atramentowych, tonery laserowe oraz zestawy do napełniania i kasety barwiące powstały na bazie unikalnej technologii produkcji i są zarówno trwałe, jak i niezawodne. Każdy z tych produktów został bardzo rygorystycznie przetestowany na wszystkich etapach produkcji. Tylko taka procedura daje bowiem pewność, że wszystkie możliwe usterki zostaną wyeliminowane. Ponadto, dla zwiększenia zaufania dla marki, wszystkie tusze i tonery ActiveJet wyposażono w 60 – miesięczną gwarancję. Klienci zaś proszeni są o wypełnienie Karty Serwisowej dołączonej do produktów.

 Oferta

Kupując tusze ActiveJet możemy mieć pewność, że ilość stron wydruku jest zgodna z ilością wymienioną w ofercie, zaś jakość wydruku będzie co najmniej taka, jak oryginalnych kaset. Każdy tusz, toner i kartridż zaopatrzony jest w dokładną i jasną informację, jaki model zastępuje. Nie istnieje zatem żadna możliwość pomyłki. Atramenty ActiveJet są najlepszą alternatywą dla wszystkich tych użytkowników, którzy pragną w znacznym stopniu ograniczyć swoje koszty związane z eksploatacją urządzeń biurowych, takich jak kserokopiarki, drukarki oraz urządzenia wielofunkcyjne.

Należy zaznaczyć, że produkty ActiveJet są także ekologiczne. Część tonerów jest bowiem otrzymywana w oparciu o technologię recyklingu. Zużyte kasety demontuje się, zaś powstałe części podlegają szczegółowym badaniom technicznym. Jeżeli kontrola da wynik pozytywny, elementy trafiają na linię produkcyjną, na której powstają pełnowartościowe kasety z tonerem.

Oprócz kartridży, ActiveJet to także uniwersalne systemy uzupełnień, czyli zestawy pozwalające na uzupełnienie brakującego atramentu. Ta grupa produktów zróżnicowana jest zarówno pod względem metody uzupełniania, jak i ceny, przy czym nakład kosztów ich zakupu jest oczywiście bardzo niski. W swojej ofercie, ActiveJet posiada zarówno pojedyncze jak i potrójne zestawy uzupełnień, a także zestawy uniwersalne, zawierające cleaning solvent.

Odsłony: 9366

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy Odśwież

Wszystkie zastrzeżone nazwy i znaki towarowe stanowią odpowiednio własność ich właścicieli,
wymienione są jedynie w celu określenia kompatybilności wyrobów z różnymi urządzeniami.