Drukarka Lexmark MS310

Drukarka Lexmark MS310 jest adresowana do małych firm, choć wyposażone ją w funkcje wykorzystywane w wielkich korporacjach. Drukarka Lexmark należąca do serii MS310 gwarantuje najwyższą wydajność, łatwość i intuicyjność obsługi, a także bezpieczeństwo użytkowania.

Drukarka HP LaserJet Pro CP1025

Drukarka HP LaserJet Pro CP1025 Color oferuje wysokiej jakości druk kolorowy oraz monochromatyczny. Dzięki zastosowanej technologii  HP ImageREt 2400, wszelkie barwy i teksty są bardzo ostre i wyraźne. Wszystko to jest osiągane przy zachowaniu niewielkiej, kompaktowej wręcz budowy.

Drukarka HP LaserJet Pro M201 n

Drukarka HP LaserJet Pro M201n zapewnia wykonanie druku w czerni w maksymalnej rozdzielczości do 1200 x 1200 dpi. W przeciągu jednej minuty urządzenie jest w stanie wydrukować nawet do 25 stron. Urządzenie wyposażone jest w obsługę siec Ethernet, dzięki której może pracować w sieci biurowej lub domowej.

Drukarka Brother HL-L2300 D

Monochromatyczna drukarka laserowa Brother HL-L2300D posiada 8 MB wbudowanej pamięci oraz wyświetlacz składający się z trzech diod LED. Drukowanie możliwe jest za sprawą lasera pierwszej klasy, który zapewnia wysoką jakość wydruków. Bez wątpienia jest ona godna polecenia osobom, dla których istotną rolę odgrywa jakość i bezawaryjność działania.

Drukarka Brother HL-L2365 DW

Drukarka laserowa HL-L2365DW firmy Brother została przygotowana do profesjonalnego użytku biurowego. Drukarka firmy Brother to idealne rozwiązanie dla małych i średnich przedsiębiorstw, które oczekują sprawnego i skutecznego działania. Urządzenie umożliwia drukowanie za pośrednictwem komunikacji ...

Witamy!

Witamy wszystkich zainteresowanych tematyką związaną z szeroko pojętym drukowaniem. Znajdą tutaj Państwo informacje dotyczące drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych dostępnych na rynku oraz użytkowanych w biurach oraz domach a także o tonera i tuszach zarówno oryginalnych jaki i zamiennikach. 

Jeżeli ww. tematyka jest Państwu zanana, mają Państwo swoje doświadczenia i opinie wynikające z użytkowania drukarek, tonerów, tuszy - zapraszamy do współpracy.

Zespół oDrukowaniu.info