ORINK - Tonery specjalnie stworzone do Twoich potrzeb!

Kategoria: Producenci Opublikowano: środa, 30, wrzesień 2015 Drukuj Email

Poznaj przyszłego lidera raynku alternatywnych materiałów eksploatacyjnych. Firmę, która z roku na rok jest coraz bardziej uznawana na świecie. Mowa tu o firmie ORINK, chińskim potentacie materiałów eksploatacyjnych działającym na rynku  od 1996 roku. Tonery Orink są jedną z gam produktów tego konsorcjum. Wśród nich możemy wymienić także na przykład części do nich, atramenty, czy też papier drukarski. Wszystko to wytwarza około 2000 zatrudnionych pracowników w północnokoreańskiej fabryce o powierzchni 45 tysięcy metrów kwadratowych.

Tych wcześniej wspomnianych 2000 pracowników wykonuje swoje obowiązki w trzech działach: badawczym, technologicznym, a także inżynieryjnym. Działania tych oddziałów zapewniło uznanie i przewodnictwo w innowacjach na chińskim rynku. Kierownictwo tejże spółki nie wyklucza dominacji w Chinach oraz następnych krajach w przeciągu kilkunastu lat.

Orink od konkurencji wyróżnia się przede wszystkim pracą w wysokich technologiach i przy najwyższym stopniu bezpieczeństwa. Każde jego działanie skoncentrowane jest na ułatwieniu życiu klienta. Ten cel przyświeca przede wszystkim wspomnianym trzem działom.

Spółka, mająca swoją siedzibę w Szanghaju, posiada wszelkie najważniejsze certyfikaty, w tym ISO 9001:2008 wydany w 2008 roku i ważny do 2017, jak i również te związane z ochroną środowiska (Reach i RoHS). Trzeba też nadmienić o przejściu cztery lata temu szkolenia związanego z uprawnieniami do produkcji tonerów.

Produkty Orinku są coraz bardziej widoczne na międzynarodowych portalach aukcyjnych. Orink opinie klientów są znakomite, co jest bardzo rzadkie w przypadku bardzo rozwiniętego rynku drukarskiego. Ten przypadek potwierdza, że kontynent azjatycki równa się jakości i dokładności wykonania. Niedługo zapewne produkty tej firmy będą powszechnie dostępne w sklepach europejskich i północnoamerykańskich.

Podsumowując – firma Orink i jej produkty odznaczają się znakomitym poziomem wykonania, a także bezpieczeństwa. Wymowne jest też to, że istnieje ona na rynku prawie 20 lat. Dodatkowo przystępna cena przyciąga następnych klientów.

Tonery i tusze ORINK w Polsce dostępne są w dobrych sklepach internetowych np. tutaj:

Odsłony: 8408

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy Odśwież

Wszystkie zastrzeżone nazwy i znaki towarowe stanowią odpowiednio własność ich właścicieli,
wymienione są jedynie w celu określenia kompatybilności wyrobów z różnymi urządzeniami.