KATUN - Ceniona marka zamienników

Kategoria: Producenci Opublikowano: wtorek, 30, wrzesień 2014 Drukuj Email

Firma KATUN jest jednym z największych i najbardziej znanych na świecie producentów alternatywnych, kompatybilnych tonerów, bębnów oraz innych podzespołów do kopiarek oraz drukarek wielu producentów. Dzięki wiedzy i doświadczeniu zdobywanemu od 35 lat, Katun obsługuje ponad 14 000 klientów w 138 krajach.

 O firmie

Marka Katun została założona 35 lat temu w Minneapolis w Stanach Zjednoczonych.
W ostatnich latach firma koncentruje się na zaopatrywaniu dystrybutorów i dealerów z całego świata w bardzo wysokiej jakości produkty, a także pozyskiwaniu nowych odbiorców. Nabyte doświadczenie oraz wdrożone procesy technologiczne w zakresie produkcji alternatywnych materiałów eksploatacyjnych sprawiły, iż obecnie produkty marki Katun są pod względem jakości i niezawodności jednymi z najlepszych na świecie i dorównują oryginalnym.

Firma Katun wytwarza oferowane przez siebie zamienniki we własnych fabrykach bądź zleca (podobnie jak Sharp czy Canon) ich wykonanie największym producentom światowym, na podstawie specyfikacji opracowanych we własnym laboratorium.

Poza produkcją, firma Katun prowadzi są także prace we własnych zakładach badawczych
w zakresie wdrażania nowych rozwiązań i zwiększania jakości oferowanych produktów bez naruszania praw patentowych innych producentów.

Oferta

Katun dostarcza przede wszystkim szeroką gamę wysokiej jakości tonerów alternatywnych, czyli zamienników kompatybilnych z drukarkami laserowymi, kopiarkami i urządzeniami wielofunkcyjnymi niemalże wszystkich producentów. Ponadto w ofercie marki Katun znajdują się części zamienne do profesjonalnych urządzeń biurowych, a także inne akcesoria, jak zestawy narzędzi, specjalistyczne smary, odkurzacze oraz inne przedmioty, których potrzebują technicy aby zapewnić znakomitą obsługę profesjonalnego wyposażenia.

Firma Katun oferuje swoje produkty pod Markami: Katun® Performance™, Katun® Business Color, Media Sciences® oraz Katun® Access™.

Wady i zalety

Najmocniejszą stroną firmy Katun jest ciągłe podnoszenie jakości tonerów. Nieustające prace badawcze i testy na wszystkich etapach produkcji zapewniają jakość oryginalnych produktów pod względem wydajności czy odwzorowania kolorów, co jest szczególnie ważne przy profesjonalnym zastosowaniu drukarek.

Katun wykorzystuje precyzyjny, opary na standardzie armii USA, system kontroli jakości. Pozwala to zaoferować klientom na całym świecie doskonałe produkty, o ciągle rosnącej jakości,
a cenie znacząco niższej od oryginału. Produkty marki Katun, są poddawane testom w oparciu o liczne normy techniczne, mające zagwarantować najwyższą jakość i wydajność. Katun posiada certyfikaty międzynarodowych organizacji, takich jak ISO, ASTM czy ISTA.

Jednym z priorytetów firmy jest także ekologiczna produkcja i dbanie o środowisko. Firma Katun posiada własny program recyclingowy, któremu poddaje wszelkie materiały niewykorzystane
w procesie produkcji. Niewątpliwie, o jakości produktów świadczy nieustające zadowolenie nawet najbardziej wymagających klientów, którzy zdecydowali się użyć zamienników firmy Katun. Na stronie internetowej dostępny jest obszerny katalog z produktami firmy, a ich ilość ciągle rośnie. Istnieje także możliwość całodobowego kontaktu telefonicznego, bądź przez e-mail z doradcami firmy Katun, którzy z pewnością pomogą wybrać akcesoria odpowiednie dla danego rodzaju sprzętu.

Dla polskich klientów, którzy chcieliby zapoznać się z marką i produktami Katon pewnym utrudnieniem może być brak strony producenta w języku polskim. Pomimo, iż firma Katun jest od dłuższego czasu dostępna na polskim rynku wciąż jest marką mało znaną, a w Internecie można znaleźć tylko nieliczne informacje i opinie o jej produktach.

Tonery Katun z powodzeniem dotrzymują jakości produktom oferowanym przez producentów profesjonalnego sprzętu biurowego. Przy wyborze tonerów do drukarek i kopiarek warto wziąć pod uwagę produkty firmy Katun, aby samemu przekonać się o ich wysokiej jakości.

Odsłony: 10380

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy Odśwież

Wszystkie zastrzeżone nazwy i znaki towarowe stanowią odpowiednio własność ich właścicieli,
wymienione są jedynie w celu określenia kompatybilności wyrobów z różnymi urządzeniami.