Kopiarka Sharp AR-5316E

Wielofunkcyjne urządzenie Sharp AR-5316E to drukarko-kopiarka wysokiej klasy. Doskonała szybkość oraz jakość wydruku, czynią z tego urządzenia obowiązkowy element wyposażenia każdego biura, zarówno małego, jak i dużego. Mnogość funkcji została tu zawarta w zaskakująco małej, jak na tę klasę urządzenia, obudowie, dzięki czemu wpasowanie drukarki do przestrzeni roboczej nie nastarcza najmniejszych problemów.

Kopiarka Canon iR 1210

Kopiarka Canon iR 1210Cyfrowa kopiarka Canon iR 1210 to idealne urządzenie do małych biur lub grup roboczych. Urządzenie oferuje wydajność 12 kopii na minutę i bardzo wysoką standardową rozdzielczość 1200 x 600 dpi. W wersji rozszerzonej istnieje możliwość uzyskania rozdzielczości 2400 x 600 dpi. Kopiarka umożliwia sortowanie wykonywanych kopii co znacznie może zaoszczędzić czas przygotowywania materiałów. IR1210 wyposażona jest w podajnik automatyczny na 250 arkuszy oraz podajnik ręczny na 100 kartek, umożliwiający wykonywanie kopii na papierze o gramaturze 56–128 g/m2 oraz na foliach.

Witamy!

Witamy wszystkich zainteresowanych tematyką związaną z szeroko pojętym drukowaniem. Znajdą tutaj Państwo informacje dotyczące drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych dostępnych na rynku oraz użytkowanych w biurach oraz domach a także o tonera i tuszach zarówno oryginalnych jaki i zamiennikach. 

Jeżeli ww. tematyka jest Państwu zanana, mają Państwo swoje doświadczenia i opinie wynikające z użytkowania drukarek, tonerów, tuszy - zapraszamy do współpracy.

Zespół oDrukowaniu.info