ACTIS - Ekonomiczna marka zamienników.

Kategoria: Producenci Opublikowano: piątek, 12, luty 2016 Drukuj Email

Jeszcze kilkanaście lat temu posiadanie własnej drukarki w domu było luksusem, na który pozwolić sobie mogło niewielu. Wraz ze spadkiem cen urządzeń stały się one coraz bardziej powszechne i są wykorzystywane na co dzień nie tylko w biurach, ale i w gospodarstwach domowych. Rzadko kiedy zdajemy sobie jednak sprawę z tego, że zawsze można obniżyć koszty eksploatacji urządzeń drukujących – drukarek czy kserokopiarek!

 Obniżenie kosztów!

Sposobem na obniżenie kosztów eksploatacji drukarki jest zrezygnowanie z oryginalnych tuszy na rzecz zamienników. To właśnie produkty marki ACTIS cieszą się obecnie największą popularnością wśród zarówno domowych, jak i firmowych odbiorców, którzy zdecydowali się wypróbować zamienniki tuszy i tonerów. Jakie są zalety zamienników tuszy marki ACTIS?

  • Niższe koszty eksploatacji urządzenia drukującego w związku z niższymi kosztami zakupu tuszu,
  • Jakość nie ustępująca oryginalnym tuszom i tonerom (wystarczy sprawdzić opinie użytkowników za pośrednictwem wyszukiwarki Google i hasła np "Actis toner"),
  • Spełnienie normy ISO 9001 – produkty najwyższej jakości,
  • Spełnienie normy ISO 14001 – produkty wytwarzane z dbałością o środowisko naturalny,
  • Pełna współpraca z dedykowanymi urządzeniami (urządzenia takich firm jak m.in. HP, Brother, Canon czy Epson)

Marka z historią!

Właścicielem marki ACTIS jest firmą ACTION istniejącą na polskim rynku od 1991 roku, zaś od 2006 r. notowana jest na GPW. To właśnie historia firmy i tak długie utrzymywanie się na rynku świadczy o jej jakości – kupić zamiennik tuszu innej firmy jest stosunkowo łatwo, tylko czy warto ryzykować wydrukami niskiej jakości bądź uszkodzeniem urządzenia drukującego?

Actis tusze na świecie?

Co istotne, ACTIS nie ogranicza się jedynie do polskiego rynku, a dobrze radzi sobie również na rynkach europejskich, gdzie z każdym miesiącem zwiększa swoją sprzedaż!

Czy w kolejnych latach będziemy świadkami narodzin nowej legendy w związku z rynkiem zamienników tuszy? Czas pokaże.

Odsłony: 2946

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy Odśwież

Wszystkie zastrzeżone nazwy i znaki towarowe stanowią odpowiednio własność ich właścicieli,
wymienione są jedynie w celu określenia kompatybilności wyrobów z różnymi urządzeniami.