Drukarka Lexmark MS310

Drukarka Lexmark MS310 jest adresowana do małych firm, choć wyposażone ją w funkcje wykorzystywane w wielkich korporacjach. Drukarka Lexmark należąca do serii MS310 gwarantuje najwyższą wydajność, łatwość i intuicyjność obsługi, a także bezpieczeństwo użytkowania.

Te niewielkie urządzenia charakteryzują się bardzo dużą szybkością i jakością wydruku. Pierwsza strona drukowana jest w ciągu 6,5 sekundy, a następne strony są gotowe z prędkością 40 str./min. Tak wysoka prędkość wydruku została osiągnięta dzięki tacy podającej o pojemności 850 arkuszy i cechującej się niezawodnością - umieszczany w niej papier nie zakleszcza się i nie hamuje pracy urządzenia. Drukarka Lexmark jest przeznaczona do drukowania nawet 7200 dokumentów miesięcznie.


Elastyczne opcje pracy sprawiają, że urządzenie działa bez zarzutów zarówno podczas drukowania dużej ilości dokumentów, jak i podczas wydruku pojedynczych arkuszy. Wmontowany do drukarki kolorowy panel LCD o przekątnej 2,4 cala umożliwia kontrolowanie procesu drukowania i obserwowanie jego postępów, a także pozwala korzystać z opcji drukowania poufnego.

Ogromną zaletą urządzenia Lexmark jest możliwość drukowania nie tylko z dysków komputerowych, ale także z urządzeń przenośnych. Pliki mogą być również drukowane bezpośrednio z sieci Wi-Fi.

Seria Lexmark MS310/410 jest objęta 12-miesięczna gwarancją producenta. Umożliwia ona drukowanie na różnych nośnikach, nie tylko na zwykłym papierze. Współpracuje z systemami Apple, Windows, Linux i innymi.

toner lexmark, toner do lexmark - nie użyłem tych słów kluczowych, ponieważ teksty mają dotyczyć drukarek, zakładam, że zostały one przekopiowane z poprzednich zleceń. Jeśli to mój błąd, oczywiście to poprawię.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy Odśwież

Witamy!

Witamy wszystkich zainteresowanych tematyką związaną z szeroko pojętym drukowaniem. Znajdą tutaj Państwo informacje dotyczące drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych dostępnych na rynku oraz użytkowanych w biurach oraz domach a także o tonera i tuszach zarówno oryginalnych jaki i zamiennikach. 

Jeżeli ww. tematyka jest Państwu zanana, mają Państwo swoje doświadczenia i opinie wynikające z użytkowania drukarek, tonerów, tuszy - zapraszamy do współpracy.

Zespół oDrukowaniu.info