Drukarka HP LaserJet Pro M201 n

Kategoria: Drukarki Opublikowano: piątek, 09, październik 2015 Drukuj Email

Drukarka HP LaserJet Pro M201n zapewnia wykonanie druku w czerni w maksymalnej rozdzielczości do 1200 x 1200 dpi. W przeciągu jednej minuty urządzenie jest w stanie wydrukować nawet do 25 stron. Urządzenie wyposażone jest w obsługę siec Ethernet, dzięki której może pracować w sieci biurowej lub domowej.

Realizacja wszelkich zadań jest możliwa dzięki wydajnemu procesorowi o prędkości 750 MHz. Sterowanie urządzenie odbywa się za pomocą wbudowanego interfejsu użytkownika o rozdzielczości 196 x 34 pikseli bądź zdalnie, za pośrednictwem funkcji HP ePrint. Funkcja ta, w połączeniu z aplikacją Apple AirPrint i certyfikatem Mopria, gwarantuje także drukowanie za pomocą urządzeń mobilnych, funkcjonujących w oparciu o systemy Android oraz iOS. Drukarka współpracuje także z komputerami działającym na bazie systemów operacyjnych Windows oraz Macintosh. Istnieje również możliwość drukowania bezpośredniego z pamięci flash dzięki wbudowanemu portowi USB 2.0 Hi-Speed

Zaawansowana technologia HP Auto-On/Auto-Off zapewnia energooszczędność, dzięki której operacje drukowania realizowane są przy niskim poborze energii. Urządzenie pracuje w oparciu o certyfikaty ENERGY STAR i Blue Angel.

Oszczędna praca, wydajny toner do drukarki, a także zachowanie najwyższej jakości wydruków zapewniają skuteczną i przede wszystkim bezawaryjną realizację zadań, która z pewnością spotka się z aprobatą zarówno użytkowników indywidualnych, jak i małych i średnich przedsiębiorstw. HP LaserJet Pro M201n spełni wszelkie możliwe wymagania, niezależnie od stopnia ich zaawansowania.

W drukarce istnieje możliwość stosowania dwóch rodzai tonerów: o standardowej wydajności 1.500 stron oznaczonego jako HP 83A / CF283A oraz o zwiększonej wydajności do 2.200 stron oznaczonego jako HP 83X / CF283X. Zapewne dobrą informacją może być fakt, iż do ww. drukarki dostępne są dobrej jakości zamienniki, które pozwalają na ZNACZĄCE zaoszczędzenie na wydrukach. Toner CF283A zamiennik dostępny jest w dobrych sklepach internetowych np. wymienionych na poniższej liście.


Rekomendowane sklepy oferujące materiały eksploatacyjne do ww. drukarki:

Odsłony: 19006

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy Odśwież

Wszystkie zastrzeżone nazwy i znaki towarowe stanowią odpowiednio własność ich właścicieli,
wymienione są jedynie w celu określenia kompatybilności wyrobów z różnymi urządzeniami.