Drukarka Brother HL-L2300 D

Kategoria: Drukarki Opublikowano: środa, 30, wrzesień 2015 Drukuj Email

Monochromatyczna drukarka laserowa Brother HL-L2300D posiada 8 MB wbudowanej pamięci oraz wyświetlacz składający się z trzech diod LED. Drukowanie możliwe jest za sprawą lasera pierwszej klasy, który zapewnia wysoką jakość wydruków. Bez wątpienia jest ona godna polecenia osobom, dla których istotną rolę odgrywa jakość i bezawaryjność działania.

Zużycie energii oscyluje w granicach 0,995 kWh na tydzień, poziom hałasu natomiast nie przekracza podczas drukowania wartości 49 dBA. Urządzenie pracuje zgodnie z certyfikatami Blue Angel, Energy Star i Nordic Swan.

Drukarka może zostać użyta do druku standardowego, w ramach którego w ciągu minuty możliwy jest druk nawet 26 stron, a także do automatycznego druku dwustronnego (do 13 obrazów na minutę). Rozdzielczość występuje w dwóch odmianach - 600 x 600 dpi oraz w zgodzie z HQ1200, dzięki czemu osiąga wartość 2400 x 600 dpi. Pierwsza strona drukowana jest w czasie mniejszym niż 8,5 sekundy. Urządzenie posiada także lokalny interfejs Hi-Speed USB 2.0.

Toner do drukarki TN 2320 umożliwia wydrukowanie do 2,600 stron. Standardowy produkt zapewnia druk 1,200 stron. Dostępne są także na rynku tonery o zwiększonej wydajności np. zamiennik TN-2320 marki JetWorld umożliwia wydrukowanie 2.600 stron.

Urządzenie współpracuje z systemem Windows  (do wersji 8), a także oprogramowanie OS oraz Linux - zarówno w wersji 32, jak i 64-bitowej.

Użytkowników drukarki z pewnością zainteresuje fakt, iż została ona wyposażona w wysokiej jakości oddzielny bęben, który sprawia, iż użytkowanie staje się bardzo wygodne. Rozwiązanie to jest także zgodne z proekologicznym charakterem urządzenia. Drukarka Brother HL-L2300D gwarantuje przy tym bardzo wysoką jakość wydruku, z której skorzystać mogą zarówno przedsiębiorstwa, jak i użytkownicy domowi.

Odsłony: 37425

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy Odśwież

Wszystkie zastrzeżone nazwy i znaki towarowe stanowią odpowiednio własność ich właścicieli,
wymienione są jedynie w celu określenia kompatybilności wyrobów z różnymi urządzeniami.