Drukarka Brother HL-L2365 DW

Drukarka laserowa HL-L2365DW firmy Brother została przygotowana do profesjonalnego użytku biurowego. Drukarka firmy Brother to idealne rozwiązanie dla małych i średnich przedsiębiorstw, które oczekują sprawnego i skutecznego działania. Urządzenie umożliwia drukowanie za pośrednictwem komunikacji ...

przewodowej oraz bezprzewodowej (WiFi). Urządzenie posiada 32 MB pamięci, procesor o prędkości 266 MHz, a także interfejs USB 2.0. Drukarka współpracuje także z urządzeniami mobilnymi. Dzięki oprogramowaniu iPrint&Scan, Wi-Fi Direct, Google Clud Print i Apple AirPrint możliwy jest wydruk za pośrednictwem tabletów i smartfonów działających na bazie systemów operacyjnych Android, Windows Phone i iOS. W przypadku komputerów osobistych drukarka obsługuje systemy operacyjne Windows, Macintosh oraz Linux. Poziom hałasu podczas drukowania nie przekracza granicy 50DBA.

Szybkość drukowania standardowego oscyluje w granicach 30 stron na minutę. Pierwsza strona drukowana jest w czasie mniejszym niż 8,5 sekundy. Urządzenie umożliwia także w pełni zautomatyzowany druk dwustronny. Podajnik papieru jest w stanie pomieści 250 arkuszy.

Drukarka HL-L2365DW posiada certyfikaty Clue Angel, Energy Star oraz Nordic Swan. Współpracuje także z systemem B-guard, który zapewnia podgląd i kontrolę wydruku. Urządzenie dostępne jest w zestawie posiadającym toner do drukarki, który umożliwia wydruk 1200 stron. Później istnieje możliwość zakupienia także tonerów o zwiększonej wydajności np. zamiennik TN-2320 marki JetWorld umożliwia już wydrukowanie 2.600 stron.

Dzięki zastosowaniu nowoczesnego oprogramowania, urządzenie zapewni każdej firmie szybkie i sprawne drukowania za pośrednictwem wielu urządzeń. Wszystko to sprawia, że praca w biurze będzie jeszcze efektywniejsza. Niezwykła jakość wydruku uzyskiwana jest przy użyciu niewielkich pokładów energii - niski pobór prądu zapewnia więc dodatkowe oszczędności.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy Odśwież

Witamy!

Witamy wszystkich zainteresowanych tematyką związaną z szeroko pojętym drukowaniem. Znajdą tutaj Państwo informacje dotyczące drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych dostępnych na rynku oraz użytkowanych w biurach oraz domach a także o tonera i tuszach zarówno oryginalnych jaki i zamiennikach. 

Jeżeli ww. tematyka jest Państwu zanana, mają Państwo swoje doświadczenia i opinie wynikające z użytkowania drukarek, tonerów, tuszy - zapraszamy do współpracy.

Zespół oDrukowaniu.info