Toner HP 35A / CB435A

Toner HP 35A o symbolu Producenta CB435A to popularny toner HP do bardzo często spotykanych monochromatycznych drukarek HP LaserJet P1005 oraz HP LaserJet P1006. Oryginalny toner HP 35A oferuje wydajność 1.500 stron A4 zgodnie z normą ISO/IEC 19752.

W kasecie z tonerem HP 35A zastosowano w proszku kuliste cząsteczki oryginalnego, które zostały opracowanego i dostosowanego specjalnie z myślą o czarno-białych drukarkach. Ta technologia pozwala na uzyskanie wyraźnych i czytelnych wydruków. Wydruki uzyskane przy zastosowaniu toneru CB435A są profesjonalne i powinny zadowolić nawet najwybredniejszych użytkowników. W kasecie z tonerem zastosowano mechanizm pozwalający na komunikację z drukarką informujący o niskim poziomie zużycia toneru i konieczności przygotowania się na wymianę tonera. Jest to realizowane poprzez zainstalowany w kasecie chip.

Ww. toner do HP P1005 posiada także dostępne w pełni funkcjonalne zamienniki CB435A, które przy porównywalnej jakości wydruku pozwalają znacząco zaoszczędzić na kosztach wydruku.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy Odśwież

Witamy!

Witamy wszystkich zainteresowanych tematyką związaną z szeroko pojętym drukowaniem. Znajdą tutaj Państwo informacje dotyczące drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych dostępnych na rynku oraz użytkowanych w biurach oraz domach a także o tonera i tuszach zarówno oryginalnych jaki i zamiennikach. 

Jeżeli ww. tematyka jest Państwu zanana, mają Państwo swoje doświadczenia i opinie wynikające z użytkowania drukarek, tonerów, tuszy - zapraszamy do współpracy.

Zespół oDrukowaniu.info