Toner HP 78A / CE278A

Toner HP CE278AToner HP 78A o kodzie producenta CE278A to popularny produkt na rynku przeznaczony do czarno-białych urządzeń wielofunkcyjnych laserowych HP:  LaserJet Pro M1536dnf (CE538A), LaserJet Pro P1566 (CE663A), LaserJet Pro P1606dn (CE749A). Toner posiada wydajność

2.100 stron (A4 przy 5% pokrycia strony) i zapewnia wysoka jakość wydruków przy zachowaniu odwzorowania pełnej palety odcieni szarości. Data znajdująca się na kartonowym opakowaniu kasety z tonerem firmy HP, umieszczona obok lub pod numerem seryjnym produktu, oznacza Datę Produkcji danej kasety.

Na rynku dostępna są także materiały oferowane przez alternatywnych producentów np. zamienniki CE278A marki JetWorld które są dedykowane do użytkowników poszukujący oszczędności.


Czy zamienniki te dorównują jakości wydruków tonerów oryginalnych oferowanych przez firmę HP ? Znamy odpowiedź na to pytanie ale pozostawiamy opinie naszym czytelnikom. Zapraszamy do zamieszczania Państwa komentarzy. 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy Odśwież

Witamy!

Witamy wszystkich zainteresowanych tematyką związaną z szeroko pojętym drukowaniem. Znajdą tutaj Państwo informacje dotyczące drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych dostępnych na rynku oraz użytkowanych w biurach oraz domach a także o tonera i tuszach zarówno oryginalnych jaki i zamiennikach. 

Jeżeli ww. tematyka jest Państwu zanana, mają Państwo swoje doświadczenia i opinie wynikające z użytkowania drukarek, tonerów, tuszy - zapraszamy do współpracy.

Zespół oDrukowaniu.info