Toner Brother TN-2010

Toner Brother TN-2010 to kaseta - bez bębna światłoczułego, który stanowi oddzielny element, współpracujący z kasetą z tonerem - zawierająca czarny toner przeznaczony do cieszących się uznaniem użytkowników, monochromatycznych drukarek HL-2130, HL-2135W i urządzeń wielofunkcyjnych Brother DCP-7055, DCP-7055W, DCP-7057E.

Oryginalny toner TN-2010 umożliwia wydrukowanie 1.000 stron (A4 przy 5% pokrycia strony) przy zapewnieniu wysokie jakości wydruków.  Toner w ww. urządzeniach współpracuje z modułem bęben DR-2200, które instalowane omawianych drukarkach umożliwiają proces drukowania. Zarówno toner jak i moduł bębna wymagają wymiany po wydrukowaniu określonej ilości stron. Ww. bęben należy wymieniać co 12.000 stron o czym będzie sygnalizowało urządzenie poprzez świecenie się diody lub komunikatu "Drum" (Bęben). W sprzedaży są dostępne także materiały alternatywne np. toner zamienniki TN2010 jaki i bębna DR2220.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy Odśwież

Witamy!

Witamy wszystkich zainteresowanych tematyką związaną z szeroko pojętym drukowaniem. Znajdą tutaj Państwo informacje dotyczące drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych dostępnych na rynku oraz użytkowanych w biurach oraz domach a także o tonera i tuszach zarówno oryginalnych jaki i zamiennikach. 

Jeżeli ww. tematyka jest Państwu zanana, mają Państwo swoje doświadczenia i opinie wynikające z użytkowania drukarek, tonerów, tuszy - zapraszamy do współpracy.

Zespół oDrukowaniu.info