Toner HP 85A / CE285A

Toner HP 85AToner HP 85A to jedne z najpopularniejszych tonerów na rynku ze względu, iż jest stosowany w popularnych i często używanych monochromatycznych drukach laserowych HP. Toner HP 85A o symbolu Producenta CE285A to precyzyjniej rzecz ujmując wkład zawierający ...

... czarny toner zintegrowany z wałkiem światłoczułym. Toner HP 85A przeznaczony jest do drukarek HP P1102, HP M1212, HP M1217 oraz HP M1132.  Oryginalny toner do HP P1102 - CE285A - posiada wydajność 1.600 stron i zapewnia wysokiej jakości wydruki w pełnej gamie odcieni szarości. Drukowane przy użyciu ww. toneru teksty są czytelne a grafika wyraźna.

Dostępne są także w sprzedaży wysokie jakości zamienniki ww. toneru. Bardzo często toner - zamiennik HP 85A posiada wyższą wydajność od toneru oryginalnego i jakością wydruków nie odbiega od Produktu oryginalnego przy znacząco niższej cenie. Sprawia to, iż użytkownicy drukarek np. HP p1102 kupując toner mają wybór po między produktem Oryginalnym i znacznie tańszym Zamiennikiem.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy Odśwież

Witamy!

Witamy wszystkich zainteresowanych tematyką związaną z szeroko pojętym drukowaniem. Znajdą tutaj Państwo informacje dotyczące drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych dostępnych na rynku oraz użytkowanych w biurach oraz domach a także o tonera i tuszach zarówno oryginalnych jaki i zamiennikach. 

Jeżeli ww. tematyka jest Państwu zanana, mają Państwo swoje doświadczenia i opinie wynikające z użytkowania drukarek, tonerów, tuszy - zapraszamy do współpracy.

Zespół oDrukowaniu.info