Zamienniki TK-590 do drukarek Kyocera

Jeżeli poszukujesz naprawdę WYSOKIEJ JAKOŚCI zamienników tonerów TK-590 do drukarek Kyocera to powinieneś zawrócić uwagę na zamienniki marki Cartridge Web. Wszyscy tak mówią i już gdzieś to słyszałeś ?  A o to kilka najważniejszych odpowiedzi dlaczego zamienniki TK-590 marki Cartridge Web?

Tonery te wytwarzane są przez tajwańską firmę General Plastic Industrial Co., Ltd  z ponad 30 letnim doświadczeniem w produkcji i pracach badawczych nad alternatywnymi materiałami eksploatacyjnymi do drukarek oraz kopiarek. 

  • W tonerach tej marki użyto polimerowego proszku, czyli takiego samego jak w tonerach oferowanych przez Producentów drukarek - tonerach oryginalnych.Cartridge Web Logo
  • Proszek używany w produktach ww. marki pochodzi z Japonii i jest wytwarzany w tych samych zakładach co składniki do tonerów oryginalnych.
  • Dzięki dopracowanej technologii wytwarzania - zamienniki Cartridge Web charakteryzują się bardzo wysoką niezawodnością w porównaniu do zamienników innych marek.
  • Tonery ww. Producenta wytwarzane są wg. własnej opatentowanej technologii i rozwiązań, które nie naruszająca praw patentowych Producentów sprzętu.

Tonery TK-590 dedykowane są do stosowania w kolorowych drukarkach laserowych Kyocera FS-C5250DN, FS-C2026MFP, FS-C2126MFP, FS-C2526MFP, FS-C2626MFP; FS-C5250 DN, FS-C2026 MFP, FS-C2126 MFP, FS-C2526 MFP oraz FS-C2626 MFP. Toner czarny TK-590K posiada wydajność 7.000 stron natomiast tonery kolorowe TK-590C, TK-590M, TK-590Y posiadają wydajność 5.000 stron. Zamienniki te oferują naprawdę wysokiej jakości wydruki, które są nie gorsze niż uzyskane przy zastosowaniu oryginalnych tonerów.

Jeżeli poszukujesz najtańszych zamienników i tylko cena jest na pierwszym planie - powinieneś się rozejrzeć za innymi produktami. Tutaj niestety nie da się połączyć wysokie jakości tonerów, proszku, niezawodności, dobrego odwzorowania kolorów z niską cenę. Sory


Jeżeli ktoś korzystał w domu lub biurze z zamienników tej marki - zapraszamy do podzielenia się opiniami na ich temat.

Komentarze  

0 # Oszczędy 2013-10-07 21:44
Używam tonerów Cartridge Web w drukarce Xerox 6010 i rzeczywiście spisują się rewelacyjnie. Nie są najtańsze ale jakościowo mnie pozytywnie zaskoczyły.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytuj

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy Odśwież

Witamy!

Witamy wszystkich zainteresowanych tematyką związaną z szeroko pojętym drukowaniem. Znajdą tutaj Państwo informacje dotyczące drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych dostępnych na rynku oraz użytkowanych w biurach oraz domach a także o tonera i tuszach zarówno oryginalnych jaki i zamiennikach. 

Jeżeli ww. tematyka jest Państwu zanana, mają Państwo swoje doświadczenia i opinie wynikające z użytkowania drukarek, tonerów, tuszy - zapraszamy do współpracy.

Zespół oDrukowaniu.info