Zamiennik Brother TN-2010

Informacja ta może zainteresować użytkowników drukarek: Brother HL-2130, HL-2135W, Brother DCP-7055, DCP-7055W, DCP-7057E. Poniżej przedstawiamy gody uwagi toner TN-2010 - zamiennik marki JetWorld. Dobra jakość w bardzo rozsądnej cenie.

Zgodnie z powyższym ocenie poddaliśmy toner - zamiennik TN-2010 marki JetWorld. Jest to odpowiednik toneru Brother TTN-2010 zamiennikN-2010, który przeznaczony jest do stosowania w poniższych modelach monochromatycznych drukarek i urządzeniach wielofunkcyjnych:
-Brother HL-2130,
-Brother HL-2135W,
-Brother DCP-7055,
-Brother DCP-7055W,
-Brother DCP-7057E.

Zamiennik ten posiada zwiększoną wydajnością do 3.00 stron A4 (przy 5% pokrycia strony) w stosunku do toneru oferowanego przez Producenta sprzętu, gdzie katalogowa wydajność przy tym samym pokryciu (5%) strony wynosi 1.000 stron.

Wszystkie elementy wykorzystane do produkcji kartridża są nowe, nie noszą najmniejszych przesłanek, iż jest to produkt regenerowany. Zamiennik marki JetWorld objęty jest 24 miesięczną gwarancją Producenta - lub do wyczerpania środka barwiącego.

Wyżej opisany toner TN-2010 zamiennik marki JetWorld jest ciekawą propozycją dla osób poszukujących rozsądnej jakości.

  • Toner ten daje dobrą jakość wydruków tekstowych.
  • Wydruki uzyskana przy zastosowaniu ww. toneru posiadają dobrą lub nawet bardzo dobrą i co także ważne powtarzalną jakością.
  • Dobre i równomierne zaczernienie odcienie szarości na wydrukach graficznych co jest wynikiem zastosowania wysokie jakości proszku.
  • Solidne wykonanie kasety, która jest produktem NOWYM (nie regenerowanym) i zabezpieczenie na czas transportu.
  • Bez problematyczną instalację w drukarce, która poprawnie rozpoznaje zamiennik i dobrze z nim w współpracuje -
    UWAGA. Pamiętaj aby zgodnie z instrukcją obsługi drukarki - wymieniać toner na WŁĄCZONEJ drukarce.
  • Oferuje realną wydajność na poziomie 3.000 stron - dotyczy to wydruków przy 5% pokrycia strony.
  • Rozsądną cenę.

Oczywiście, jeżeli poszukujesz bardzo, bardzo taniego zamiennika to zapewne go znajdziesz, a jak się przekonasz, iż albo ci się sypie z niego proszek, wydruki graficzne są w paski i ledwo co widać i skończy się w połowie przewidzianej wydajności - to wypróbuj powyższy i porównaj.

Ww. zamiennik dostępny jest w dobrych sklepach internetowych, np. z poniższej listy:

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy Odśwież

Witamy!

Witamy wszystkich zainteresowanych tematyką związaną z szeroko pojętym drukowaniem. Znajdą tutaj Państwo informacje dotyczące drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych dostępnych na rynku oraz użytkowanych w biurach oraz domach a także o tonera i tuszach zarówno oryginalnych jaki i zamiennikach. 

Jeżeli ww. tematyka jest Państwu zanana, mają Państwo swoje doświadczenia i opinie wynikające z użytkowania drukarek, tonerów, tuszy - zapraszamy do współpracy.

Zespół oDrukowaniu.info