Zamiennik Xerox 106R02773

I przyszedł czas, że pojawiły się zamienniki tonerów do drukarek laserowych Xerox Phaser 3020. Zapewne ucieszy to użytkowników tych urządzeń drukujących, którzy szukają możliwości tańszego drukowania.

Pod marką JetWorld weszły do sprzedaży dobrej jakości tonery będące odpowiednikiem tonerów Xerox 106R02773. Zamienniki oferują wydajność 1.500 stron (A4 przy 5% pokrycia stron) - czyli taką samą jak tonerów Producenta sprzętu.

Zamienniki te to produkty wykonane fabrycznie od podstaw z nowych elementów i podzespołów co pozwala na uzyskanie wysokie jakości wydruków i niezawodności w użytkowaniu. Po rozpakowaniu i zainstalowaniu w urządzeniu - alternatywne tonery są gotowe do drukowania i nie wymagają żadnych dodatkowych zabiegów ze strony użytkownika.

Toner 106R02773 zamiennik marki JetWorld dedykowany jest do stosowania w drukarkach: Xerox Phaser 3020, WorkCentre 3025 oraz WorkCentre 3025 BI NI. I chyba najważniejsze: ich cena ? Są tańsze od tonerów Producenta drukarek o 45%.

Wyżej opisywane zamienniki dostępne są w dobrych sklepach internetowych np:

 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy Odśwież

Witamy!

Witamy wszystkich zainteresowanych tematyką związaną z szeroko pojętym drukowaniem. Znajdą tutaj Państwo informacje dotyczące drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych dostępnych na rynku oraz użytkowanych w biurach oraz domach a także o tonera i tuszach zarówno oryginalnych jaki i zamiennikach. 

Jeżeli ww. tematyka jest Państwu zanana, mają Państwo swoje doświadczenia i opinie wynikające z użytkowania drukarek, tonerów, tuszy - zapraszamy do współpracy.

Zespół oDrukowaniu.info