Zamiennik CF279A

Niemal wraz z pojawieniem w sprzedaży się nowej linii drukarek HP LaserJet Pro M12 oraz M26 weszły do sprzedaży także zamienniki tonerów do tych urządzeń. To zapewne dobra wiadomość dla użytkowników tych urządzeń, którzy poszukują sposobu na tanie drukowanie.

Dobrą wiadomością zapewne będzie także to, iż zamienniki do tych urządzeń są w sprzedaży w dwóch wersjach - o standardowej wydajności - zamiennik CF279A umożliwiający wydrukowanie 2.000 stron A4 (przy 5% pokrycia) oraz o zwiększonej wydajności - zamiennik CF279A umożliwiający wydrukowanie 3.100 stron A4.

Omawiana zamienniki to produkty marki JetWorld. Są to w pełni funkcjonalne produkty, z zainstalowanym chipem, które po rozpakowaniu i zainstalowaniu są gotowe do drukowania. Wydruki wykonany na tych zamiennikach są bardzo dobrej jakości, o dobrym nasyceniu czernią i dobrym odwzorowaniem odcieni szarości. Oczywiście tak jak wszystkie tonery tej marki są objęty 24 miesięczną gwarancją lub do wyczerpania wkładu drukującego (proszku).

Jeżeli chodzi o ceny - to już trzeba sprawdzić u źródła - zobacz aktualne ceny.

Komentarze  

0 # reks 2016-12-11 15:22
Zamienniki te mają najwyższą jakość, są idealne, wydruk jest na wysokim poziomie. Drukuje bardzo dużo, są wydajne.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytuj

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy Odśwież

Witamy!

Witamy wszystkich zainteresowanych tematyką związaną z szeroko pojętym drukowaniem. Znajdą tutaj Państwo informacje dotyczące drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych dostępnych na rynku oraz użytkowanych w biurach oraz domach a także o tonera i tuszach zarówno oryginalnych jaki i zamiennikach. 

Jeżeli ww. tematyka jest Państwu zanana, mają Państwo swoje doświadczenia i opinie wynikające z użytkowania drukarek, tonerów, tuszy - zapraszamy do współpracy.

Zespół oDrukowaniu.info