Zamiennik Brother TN-1030

Brother TN-1030 zamiennik marki JetWorld to jeden z tych produktów, którymi warto się zainteresować, jeżeli posiadamy drukarkę Brother HL-1110, HL-1112, DCP1510, DCP1512 lub MFC1810 i chcemy zaoszczędzić na drukowaniu zachowując dobrą jakość wydruków.

Zamiennik TN-1030 ww. Producenta oferuje - podobnie jak toner oryginalny firmy Brother - wydajność 1.000 stron A4 (przy 5% pokrycia strony) przy cenie ponad 60% niższej !!! Toner ten po rozpakowaniu i zainstalowaniu w drukarce jest gotów do drukowania - nie wymaga żadnych dodatkowych zabiegów ze strony użytkownika przez cały okres użytkowania.

Zamiennik oferuje dobrą jakość wydruków, bardzo przyzwoity poziom zaczernienia i relatywnie wysoką niezawodność. Do zastosowań biurowo-domowych jest produktem, nad którym warto się zastanowić.

Toner TN-1030 zamiennik marki JetWorld ten objęty jest dwuletnia gwarancją Producenta i jest atrakcyjną propozycją dla osób lub firm szukających oszczędności na drukowaniu.

Można go nabyć i ew. zapoznać się z opiniami użytkowników w dobrych sklepach internetowych, np:

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy Odśwież

Witamy!

Witamy wszystkich zainteresowanych tematyką związaną z szeroko pojętym drukowaniem. Znajdą tutaj Państwo informacje dotyczące drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych dostępnych na rynku oraz użytkowanych w biurach oraz domach a także o tonera i tuszach zarówno oryginalnych jaki i zamiennikach. 

Jeżeli ww. tematyka jest Państwu zanana, mają Państwo swoje doświadczenia i opinie wynikające z użytkowania drukarek, tonerów, tuszy - zapraszamy do współpracy.

Zespół oDrukowaniu.info