Zamiennik Samsung MLT-D111S

Wielu użytkowników ekonomicznych drukarek Samsung SL-M2020, SL-M2070 poszukuje możliwości tańszego drukowania. Tańsze drukowanie to oczywiście tańszy toner. Ceny oryginalnych tonerów oferowanych przez firmę Samsung są dość wysokie i na bardzo zbliżonym poziomie w większości sklepów. Rozwiązaniem mogą być zamienniki które już pojawiły się w sprzedaży ...

Tonery do ww. drukarek oznaczone są kodem MLT-D11S i nie zależni czy są to to tonery oznaczone logotypem firmy Samsung czy innego alternatywnego producenta - posiadają wydajność 1.000 stron (A4 przy 5% pokrycia strony) - niestety większych do ww. drukarek obecnie nie ma :-(.

Godnym uwagi jest toner MLT D111S zamiennik marki JetWorld. Oferuje on dobrą jakość wydruków - odcienie szarości są odwzorowywane od dobrym poziomie, wydruki tekstowe posiadają bardzo dobre zaczernienie co przy zastosowaniach domowo-biurowych jest w zupełności wystarczające.

Toner bez problemu instaluje się w drukarce. Po zainstalowaniu jest bezproblemowo wykrywany przez urządzenie i jest gotowy do drukowania bez dodatkowych zabiegów ze strony użytkownika. Dzięki zainstalowanemu chipowi w trakcie użytkowania na bieżąco można monitorować poziom zużycia toneru.

I na koniec dla poszukujących oszczędnego drukowania - cena ? Niżna od toneru oryginalnego o 75% ! Czy warto - należy spróbować ....

Można go nabyć i ew. zapoznać się z opiniami użytkowników w dobrych sklepach internetowych, np:

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy Odśwież

Witamy!

Witamy wszystkich zainteresowanych tematyką związaną z szeroko pojętym drukowaniem. Znajdą tutaj Państwo informacje dotyczące drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych dostępnych na rynku oraz użytkowanych w biurach oraz domach a także o tonera i tuszach zarówno oryginalnych jaki i zamiennikach. 

Jeżeli ww. tematyka jest Państwu zanana, mają Państwo swoje doświadczenia i opinie wynikające z użytkowania drukarek, tonerów, tuszy - zapraszamy do współpracy.

Zespół oDrukowaniu.info