Zamiennik Samsung MLT-D111S

Kategoria: Tonery Opublikowano: piątek, 10, kwiecień 2015 Drukuj Email

Wielu użytkowników ekonomicznych drukarek Samsung SL-M2020, SL-M2070 poszukuje możliwości tańszego drukowania. Tańsze drukowanie to oczywiście tańszy toner. Ceny oryginalnych tonerów oferowanych przez firmę Samsung są dość wysokie i na bardzo zbliżonym poziomie w większości sklepów. Rozwiązaniem mogą być zamienniki które już pojawiły się w sprzedaży ...

Tonery do ww. drukarek oznaczone są kodem MLT-D11S i nie zależni czy są to to tonery oznaczone logotypem firmy Samsung czy innego alternatywnego producenta - posiadają wydajność 1.000 stron (A4 przy 5% pokrycia strony) - niestety większych do ww. drukarek obecnie nie ma :-(.

Godnym uwagi jest toner MLT D111S zamiennik marki JetWorld. Oferuje on dobrą jakość wydruków - odcienie szarości są odwzorowywane od dobrym poziomie, wydruki tekstowe posiadają bardzo dobre zaczernienie co przy zastosowaniach domowo-biurowych jest w zupełności wystarczające.

Toner bez problemu instaluje się w drukarce. Po zainstalowaniu jest bezproblemowo wykrywany przez urządzenie i jest gotowy do drukowania bez dodatkowych zabiegów ze strony użytkownika. Dzięki zainstalowanemu chipowi w trakcie użytkowania na bieżąco można monitorować poziom zużycia toneru.

I na koniec dla poszukujących oszczędnego drukowania - cena ? Niżna od toneru oryginalnego o 75% ! Czy warto - należy spróbować ....

 

Można go nabyć i ew. zapoznać się z opiniami użytkowników w dobrych sklepach internetowych, np:


Odsłony: 3386

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy Odśwież

Wszystkie zastrzeżone nazwy i znaki towarowe stanowią odpowiednio własność ich właścicieli,
wymienione są jedynie w celu określenia kompatybilności wyrobów z różnymi urządzeniami.