Drukarka HP LaserJet Pro P1102

Drukarka HP LaserJet Pro P1102 to jedna z popularniejszych drukarek czarno-białych na naszych domach i biurach. Drukarka HP P1102 to niewielkie i nie drogie w zakupie i eksploatacji urządzenie, które jest godne polecenia użytkownikom poszukującym drukarek do codziennej pracy przy znacznej wydajności.

Drukarka HP P1102 o kodzie Producenta CE651A  pozwala na wydruk z prędkością 18 stron na minutę (strony formatu A4) w rozdzielczości 600 x 600 dpi . Drukarka jest gotowa do wydruku pierwszej strony po 8,5 sekundach od włączenia. Z komputerem współpracuje za pośrednictwem złącza USB 2.0. Standardowo omawiana drukarka posiada podajnik na 150 arkuszy papieru A4. Umożliwia wydruk na formatach A4; A5; A6; B5; pocztówki; koperty (C5, DL, B5) przy gramaturze papieru od 60 do 163 g/m. W drukarce HP P1102 stosowany jest toner o symbolu HP 85A / CE285A o wydajności 1.600 stron A4 (przy 5% pokrycia strony) Oprócz tonerów oryginalnych na rynku dostępna jest szeroka gama zamienników do ww. drukarki, które umożliwiają obniżenie kosztów wydruku.Godnym uwagi jest zamiennik ce285A marki JetWorld, który przy bardzo atrakcyjnej cenie oferuje naprawdę wysoką jakość wydruków i niską awaryjność.

HP P1102 jest godna polecenia użytkownikom, którzy drukują do 5.000 stron dokumentów czarno-białych miesięcznie i poszukującym uniwersalnej drukarki o niskich kosztach eksploatacyjnych.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy Odśwież

Witamy!

Witamy wszystkich zainteresowanych tematyką związaną z szeroko pojętym drukowaniem. Znajdą tutaj Państwo informacje dotyczące drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych dostępnych na rynku oraz użytkowanych w biurach oraz domach a także o tonera i tuszach zarówno oryginalnych jaki i zamiennikach. 

Jeżeli ww. tematyka jest Państwu zanana, mają Państwo swoje doświadczenia i opinie wynikające z użytkowania drukarek, tonerów, tuszy - zapraszamy do współpracy.

Zespół oDrukowaniu.info