Canon PIXMA MG2450

Urządzenie Canon PIXMA MG2450 to bardzo zgrabne połączenie drukarki, skanera i kopiarki do zastosowań domowych. To niewielkie, ja na swoje możliwości, urządzenie pozwala na drukowanie w wysokiej rozdzielczości nawet do 4800 dpi dbając jednocześnie o oszczędność energii.

Zainstalowany skaner pozwala na skanowanie zdjęć i dokumentów z rozdzielczością 600 x 1200 dpi. Canon MG2450 wyposażony jest w funkcję automatycznego włączania urządzenia i jego wyłączania, jeżeli urządzenie nie jest użytkowane.


Drukarka wyposażona jest podajnik papieru mieszczący 60 arkuszy papieru (zwykłego). Istnieje możliwość drukowania także na kopertach, papierze fotograficznym Plus Glossy II oraz papierze fotograficznym Glossy „Everyday Use”. W urządzeniu instalowane są 2 pojemniki z tuszem - czarnym oraz kolorowym. Użytkownik ma do wyboru wkłady atramentowe o standardowej wydajności: PG-545 (czarny) i CL-546 (kolorowy) które pozwalają wydrukować 180 stron A4 (przy 5% porycia strony) oraz wkłady o zwiększonej pojemności (XL) PG-545XL (czarny) i CL-546XL (kolorowy) które posiadają wydajność około 400 stron czarny oraz 300 stron wkład kolorowy.

Tusze do Canon MG 2450 - oryginalne i ZAMIENNIKI dostępne są w dobrych sklepach internetowych:

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy Odśwież

Witamy!

Witamy wszystkich zainteresowanych tematyką związaną z szeroko pojętym drukowaniem. Znajdą tutaj Państwo informacje dotyczące drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych dostępnych na rynku oraz użytkowanych w biurach oraz domach a także o tonera i tuszach zarówno oryginalnych jaki i zamiennikach. 

Jeżeli ww. tematyka jest Państwu zanana, mają Państwo swoje doświadczenia i opinie wynikające z użytkowania drukarek, tonerów, tuszy - zapraszamy do współpracy.

Zespół oDrukowaniu.info