Drukarka OKI B410

OKI B410 to w pełni profesjonalna monochromatyczna drukarka nabiurkowa, dedykowana dla użytkowników indywidualnych.  Drukarki z serii B410 to niezwykle wydajne urządzenia, mogące zaspokoić oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Za najwyższą jakość wydruku odpowiada technologia cyfrowa LED. Niezwykła wydajność urządzenia to zasługa doskonałych parametrów sprzętowych - 256 MHz procesora PowerPC405 oraz pamięci RAM o pojemności 32 MB, która może zostać zwiększona aż do 288 MB.

Szybkość wydruku w czerni to aż 28 stron / min, a maksymalna miesięczna wydajność urządzenia została ustanowiona na poziomie 50 000 stron. Rozdzielczość wydruku wynosi 2 400 x 600 dpi. Producent daje możliwość opcjonalnego zwiększenia pojemności podajnika papieru (do 1 100 arkuszy), co w połączeniu z niezwykle wydajną kasetą z tonerem (maksymalny wydruk wynosi 10 000 stron), zapewnia niezwykle wydajną i efektywną pracę.

Drukarki dostępne są w dwóch wariantach konfiguracyjnych - B410d i B410dn. W obu przypadkach funkcja druku dwustronnego, pozwalająca na optymalizację zużycia papieru, jest standardem. Wersja B410dn została dodatkowo wyposażona w kartę sieciową, co daje możliwość zdalnej konfiguracji urządzenia i zarządzania procesami.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy Odśwież

Witamy!

Witamy wszystkich zainteresowanych tematyką związaną z szeroko pojętym drukowaniem. Znajdą tutaj Państwo informacje dotyczące drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych dostępnych na rynku oraz użytkowanych w biurach oraz domach a także o tonera i tuszach zarówno oryginalnych jaki i zamiennikach. 

Jeżeli ww. tematyka jest Państwu zanana, mają Państwo swoje doświadczenia i opinie wynikające z użytkowania drukarek, tonerów, tuszy - zapraszamy do współpracy.

Zespół oDrukowaniu.info