Drukarka Brother HL-1110E

Drukarka Brother HL-1110E urządzenie o niewielkich rozmiarach dedykowana zarówno dla użytkowników domowych jak i małych biur, gdzie drukuje się miesięcznie do 9.000 stron.  Drukarka charakteryzuje się bardzo dużą prędkością wydruków - 20 stron na minutę oraz cicha praca.

 Pierwsza strona może zostać wydrukowana już po 10 sekundach od włączenia urządzenia. Dzięki braku zainstalowanego wentylatora drukarce HL-1100 sprawia, że jest ona bardzo cicha
w użytkowaniu - poziom hałasu emitowanego przez drukarkę jest niższy niż 51dB.

Wydruki mogą być generowane w rozdzielczości standardowej 600x600 dpi lub w wysokiej rozdzielczości 2400x600 dpi. Drukarka standardowo wyposażona jest w podajnik papieru na 150 stron. Standardowo do podłączenia z komputerem służy złącze USB 2.0. W drukarce stosowany jest toner TN-1030 oferujący wydajność 1.000 stron (A4 przy 5% pokrycia strony) oraz bęben DR1030, który należy wymieniać co 10.000 stron.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy Odśwież

Witamy!

Witamy wszystkich zainteresowanych tematyką związaną z szeroko pojętym drukowaniem. Znajdą tutaj Państwo informacje dotyczące drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych dostępnych na rynku oraz użytkowanych w biurach oraz domach a także o tonera i tuszach zarówno oryginalnych jaki i zamiennikach. 

Jeżeli ww. tematyka jest Państwu zanana, mają Państwo swoje doświadczenia i opinie wynikające z użytkowania drukarek, tonerów, tuszy - zapraszamy do współpracy.

Zespół oDrukowaniu.info