Drukarka Canon iR C250i

Canon imageRUNNER ADVANCE C250i to zaawansowane urządzenie wielofunkcyjne, dedykowane przede wszystkim do pracy w środowisku biurowym. Funkcjonalność, efektywność, jakość i bezpieczeństwo - oto cztery podstawowe cechy drukarki iR ADVANCE C250i.

Kompaktowe rozmiary urządzenia i możliwość konfigurowania jego obudowy sprawiają, że drukarka sprawdzi się doskonale zarówno jako urządzenie wolnostojące, jak i stawiane na biurku.


Niezwykła wydajność wydruku, wynosząca 25 stron / min (mono i kolor), sprawia, że model ten zaspokoi potrzeby dosłownie każdej grupy roboczej. Na usprawnienie procesu wpływa także pojemny zasobnik, mogący pomieścić 2 300 arkuszy.

Zaawansowane opcje zabezpieczeń, obejmujące funkcję inteligentnego uwierzytelniania użytkownika, chronią urządzenie przed dostępem osób nieupoważnionych. Wszystkie z dostępnych (standardowo i opcjonalnie) zabezpieczeń sieci i dokumentów, odpowiadają najbardziej rygorystycznym normom bezpieczeństwa. O ochronę dokumentów dba funkcja bezpiecznego drukowania i usuwania plików z dysku. Z kolei rozbudowane funkcje systemu uniFLOW umożliwiają przekierowanie zadań drukowania i zapobiegają utracie danych.
Urządzenie zapewnia bezproblemową integrację z szeroką gamą oprogramowania do zarządzania drukowaniem.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy Odśwież

Witamy!

Witamy wszystkich zainteresowanych tematyką związaną z szeroko pojętym drukowaniem. Znajdą tutaj Państwo informacje dotyczące drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych dostępnych na rynku oraz użytkowanych w biurach oraz domach a także o tonera i tuszach zarówno oryginalnych jaki i zamiennikach. 

Jeżeli ww. tematyka jest Państwu zanana, mają Państwo swoje doświadczenia i opinie wynikające z użytkowania drukarek, tonerów, tuszy - zapraszamy do współpracy.

Zespół oDrukowaniu.info