Drukarka Brother DCP-J152W

Brother DCP-J152W to zaawansowane urządzenie wielofunkcyjne, stworzone z myślą o wymagających użytkownikach indywidualnych oraz odbiorcach firmowych. Funkcjonalność drukarki atramentowej została tu połączona ze skanerem i z kopiarką, dzięki

  czemu jedno kompaktowe urządzenie może z powodzeniem realizować wiele codziennych zadań.

Drukarka wyposażona została w wyświetlacz LCD o przekątnej wynoszącej 4,5 cm, oraz w panel klawiszy nawigacyjnych. Takie rozwiązanie sprawia, że obsługa urządzenia jest niezwykle prosta i intuicyjna.
Szybki procesor oraz 64 MB pamięci RAM to parametry, które gwarantują wysoką wydajność drukarki. Maksymalna szybkość druku czarno-białego wynosi 27 stron / min, natomiast dla druku kolorowego - 10 strony / min. Miesięczna wydajność drukarki została ustanowiona na poziomie 10 000 stron. Maksymalna rozdzielczość, jaką można uzyskać, to 1 200 x 6000 dpi. Takie parametry są w zupełności wystarczające do realizacji wszystkich zadań w warunkach domowych oraz w środowisku niewielkiego biura.

Drukarki z serii DCP-J152W umożliwiają łatwą i bezproblemową konfigurację z siecią bezprzewodową. Dużym udogodnieniem jest także opcja drukowania w chmurze oraz uproszczona komunikacja z systemami mobilnymi.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy Odśwież

Witamy!

Witamy wszystkich zainteresowanych tematyką związaną z szeroko pojętym drukowaniem. Znajdą tutaj Państwo informacje dotyczące drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych dostępnych na rynku oraz użytkowanych w biurach oraz domach a także o tonera i tuszach zarówno oryginalnych jaki i zamiennikach. 

Jeżeli ww. tematyka jest Państwu zanana, mają Państwo swoje doświadczenia i opinie wynikające z użytkowania drukarek, tonerów, tuszy - zapraszamy do współpracy.

Zespół oDrukowaniu.info