Drukarka Brother DCP-150C

Brother DCP-150C to kompaktowe urządzenie wielofunkcyjne, łączące w sobie funkcjonalność drukarki atramentowej, skanera i kopiarki. Ogrom funkcji został zamknięty w niezwykle zgrabnej obudowie, dzięki czemu drukarki z serii DCP-150C idealnie sprawdzą się w roli niewielkich urządzeń nabiurkowych.

Drukarka dedykowana jest przede wszystkim dla użytkowników indywidualnych, jednak doskonale sprawdzi się też w niewielkich jednostkach biurowych.

Model DCP-150C jest w stanie zapewnić doskonałą jakość wydruku. Maksymalna rozdzielczość, jaką ta niewielka drukarka jest w stanie osiągnąć, wynosi 1 200 x 6 000 dpi. Maksymalna szybkość druku to 27 stron / min dla druku czarno-białego i 22 strony / min dla druku kolorowego. Standardowa pojemność pamięci RAM wynosząca 16 MB, to wartość w zupełności wystarczająca do realizacji codziennych zadań.
Kopiowanie dokumentów, w przypadku opcji mono, odbywa się w maksymalnej rozdzielczości 1200 x 1200 dpi, oraz 600 x 1200 dpi dla kopii kolorowych. Skaner pracuje z rozdzielczością 600 x 2 400 dpi.

Urządzenie zostało przystosowane do obsługi zewnętrznych nośników pamięci USB oraz wszystkich popularnych formatów kart pamięci, co dodatkowo ułatwia i przyspiesza pracę. Za komunikację z komputerem odpowiada szybki port USB 2.0.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy Odśwież

Witamy!

Witamy wszystkich zainteresowanych tematyką związaną z szeroko pojętym drukowaniem. Znajdą tutaj Państwo informacje dotyczące drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych dostępnych na rynku oraz użytkowanych w biurach oraz domach a także o tonera i tuszach zarówno oryginalnych jaki i zamiennikach. 

Jeżeli ww. tematyka jest Państwu zanana, mają Państwo swoje doświadczenia i opinie wynikające z użytkowania drukarek, tonerów, tuszy - zapraszamy do współpracy.

Zespół oDrukowaniu.info