Drukarka Brother DCP-T300

Brother DCP-T300 to urządzenie wielofunkcyjne typu 3w1, łączące funkcjonalność drukarki atramentowej, skanera oraz kopiarki. Przeznaczone jest do pracy w środowisku domowym oraz w niewielkich biurach. Cechą charakterystyczną drukarki jest wbudowany

system pojemników, dający użytkownikowi możliwość samodzielnego napełniania tuszem. Pojemniki zostały umieszczone w przedniej części urządzenia, co gwarantuje wygodny dostęp. Jedna butelka tuszu czarnego wystarcza na wydrukowanie 6 000 stron, natomiast butelki z tuszami kolorowymi zapewniają wydruk 5 000 stron. Głowica drukująca została wyposażona w system samooczyszczania dysz, co gwarantuje długą i bezproblemową eksploatację drukarki.

Doskonałe parametry sprzętowe (64 MB pamięci RAM) są gwarancją wysokiej wydajności urządzenia - w ciągu jednej minuty możliwe jest wydrukowanie 11 obrazów w czerni i 6 obrazów w kolorze. Maksymalna rozdzielczość wydruku wynosi 6 000 x 1 200 dpi (w czerni i w kolorze).
Rozdzielczość optyczna skanera i kopiarki to 1 200 x 2 400 dpi. Kopiarka umożliwia zmniejszenie i powiększenie powielanego obrazu w zakresie 25% - 400%.
Za komunikację urządzenia z komputerem odpowiada szybkie złącze USB 2.0. Urządzenie posiada także możliwość komunikacji z siecią bezprzewodową, z opcją szybkiej konfiguracji WPS.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy Odśwież

Witamy!

Witamy wszystkich zainteresowanych tematyką związaną z szeroko pojętym drukowaniem. Znajdą tutaj Państwo informacje dotyczące drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych dostępnych na rynku oraz użytkowanych w biurach oraz domach a także o tonera i tuszach zarówno oryginalnych jaki i zamiennikach. 

Jeżeli ww. tematyka jest Państwu zanana, mają Państwo swoje doświadczenia i opinie wynikające z użytkowania drukarek, tonerów, tuszy - zapraszamy do współpracy.

Zespół oDrukowaniu.info