Drukarka Brother DCP-T300

Kategoria: Drukarki Opublikowano: poniedziałek, 14, wrzesień 2015 Drukuj Email

Brother DCP-T300 to urządzenie wielofunkcyjne typu 3w1, łączące funkcjonalność drukarki atramentowej, skanera oraz kopiarki. Przeznaczone jest do pracy w środowisku domowym oraz w niewielkich biurach. Cechą charakterystyczną drukarki jest wbudowany

system pojemników, dający użytkownikowi możliwość samodzielnego napełniania tuszem. Pojemniki zostały umieszczone w przedniej części urządzenia, co gwarantuje wygodny dostęp. Jedna butelka tuszu czarnego wystarcza na wydrukowanie 6 000 stron, natomiast butelki z tuszami kolorowymi zapewniają wydruk 5 000 stron. Głowica drukująca została wyposażona w system samooczyszczania dysz, co gwarantuje długą i bezproblemową eksploatację drukarki.

Doskonałe parametry sprzętowe (64 MB pamięci RAM) są gwarancją wysokiej wydajności urządzenia - w ciągu jednej minuty możliwe jest wydrukowanie 11 obrazów w czerni i 6 obrazów w kolorze. Maksymalna rozdzielczość wydruku wynosi 6 000 x 1 200 dpi (w czerni i w kolorze).
Rozdzielczość optyczna skanera i kopiarki to 1 200 x 2 400 dpi. Kopiarka umożliwia zmniejszenie i powiększenie powielanego obrazu w zakresie 25% - 400%.
Za komunikację urządzenia z komputerem odpowiada szybkie złącze USB 2.0. Urządzenie posiada także możliwość komunikacji z siecią bezprzewodową, z opcją szybkiej konfiguracji WPS.

Odsłony: 6265

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy Odśwież

Wszystkie zastrzeżone nazwy i znaki towarowe stanowią odpowiednio własność ich właścicieli,
wymienione są jedynie w celu określenia kompatybilności wyrobów z różnymi urządzeniami.