Drukarka Samsung ML-2165

Kategoria: Drukarki Opublikowano: poniedziałek, 14, wrzesień 2015 Drukuj Email

Samsung ML-2165 to kompaktowa, monochromatyczna drukarka laserowa, która pomimo niewielkich rozmiarów, charakteryzuje się niezwykła funkcjonalnością, niespotykaną dotąd w urządzeniach tej klasy. Jednostka drukująca ML-2165 dedykowana jest do pracy w ...

środowisku domowym, ale sprawdzi się także w warunkach niewielkiego biura.

Doskonała jakość wydruku, jaką oferuje ta kompaktowa drukarka, jest zasługą świetnych parametrów sprzętowych urządzenia. Rozdzielczość 1 200 x 1 200 dpi oraz szybkość, dochodząca do 20 stron / min to parametry pracy, których nie powstydziłoby się niejedno znacznie większe urządzenie. Czas wydruku pierwszej strony to ledwie 8,5 sek.

Funkcja Easy Eco, pozwalająca na precyzyjne sterowanie parametrami drukowania, wpływa na znaczący wzrost wydajności procesów.

To, co wyróżnia drukarki ML-2165 na tle innych produktów tej klasy, to ogrom funkcji ułatwiających korzystanie z urządzenia. Przycisk Print Screen umożliwia natychmiastowe rozpoczęcie wydruku obrazu, który aktualnie wyświetlany jest na monitorze. Funkcja szybkiego drukowania daje możliwość wydruku 20 stron w ciągu jednej minuty. Z kolei funkcja Easy Printer Manager daje możliwość łatwego i szybkiego zarządzania drukarką.

Odsłony: 10268

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy Odśwież

Wszystkie zastrzeżone nazwy i znaki towarowe stanowią odpowiednio własność ich właścicieli,
wymienione są jedynie w celu określenia kompatybilności wyrobów z różnymi urządzeniami.