Drukarka Samsung Xpress M2020

Kategoria: Drukarki Opublikowano: poniedziałek, 14, wrzesień 2015 Drukuj Email

Monochromatyczna drukarka laserowa Samsung Xpress M2020 to zupełnie nowy wymiar drukowania. Potrzebujesz szybkiego urządzenia o kompaktowych wymiarach, które sprawdzi się dosłownie w każdej sytuacji? W takim razie model Xpress M2020 Mono Laser jest stworzony właśnie dla Ciebie! 

Parametry tej niewielkiej drukarki predysponują ją do pracy w biurach, co nie zmienia faktu, że równie dobrze poradzi sobie w warunkach domowych.

Szybkość i wydajność - te dwa słowa najlepiej opisują drukarki z linii Xpress M2020. Parametry wydruku są wręcz imponujące - szybkość drukowania wynosi 20 stron / min, a maksymalna rozdzielczość to 1 200 x 1 200 dpi. Tak imponujące wartości są możliwe do osiągnięcia dzięki doskonałym parametrom sprzętowym urządzenia. Procesor 400 MHz oraz 8 MB pamięci wewnętrznej to wartości, które bardzo często nie są dostępne dla znacznie większych i droższych jednostek drukujących.

Drukarki z linii Xpress M2020 zostały wyposażone w szereg udogodnień, optymalizujących proces drukowania. Funkcja Easy Eco Driver pozwala na zmniejszenie zużycia tonera nawet o 20 proc. Kolejna przydatna funkcja to Google Cloud Print Anywhere, dzięki której możliwe jest drukowanie bezpośrednio z chmury.

Odsłony: 133411

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy Odśwież

Wszystkie zastrzeżone nazwy i znaki towarowe stanowią odpowiednio własność ich właścicieli,
wymienione są jedynie w celu określenia kompatybilności wyrobów z różnymi urządzeniami.