Drukarka Brother HL-1112

Kategoria: Drukarki Opublikowano: poniedziałek, 14, wrzesień 2015 Drukuj Email

Brother HL-1112E to wysokiej laserowa drukarka monochromatyczna, idealnie nadająca się do pracy w warunkach domowych i w niewielkich biurach. Kompaktowe rozmiary drukarki nie zdradzają jej pełnego potencjału - model HL-1112E to urządzenie wysokiej klasy,

mogące zaspokoić oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Cechą charakterystyczną drukarki Brother HL-1112E są jej kompaktowe rozmiary, dzięki którym urządzenie bez problemu zmieści się na każdym stanowisku pracy. Znacznym udogodnieniem, w codziennej pracy z urządzeniem, jest pojemny podajnik papieru, mogący pomieścić do 150 arkuszy. Drukarka została przystosowana do pracy z pojemnymi tonerami na 1 000 stron, co dodatkowo podnosi jej funkcjonalność i pozwala zredukować koszta wydruku.

Za szybką i bezproblemową pracę urządzenia odpowiada 200 MHz procesor i wbudowana pamięć o pojemności 1 MB. Model HL-1112E jest w stanie drukować z maksymalną szybkością aż do 20 stron / min w rozmiarze A4, oraz 21 stron / min w rozmiarze Letter. Standardowa rozdzielczość wydruku wynosi 600 x 600 dpi, jednak z funkcją Kontroli rozdzielczości, wartość ta wzrasta do poziomu 2 400 x 600 dpi.

Za komunikację z komputerem odpowiada złącze Full-Speed USB 2.0

Odsłony: 6031

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy Odśwież

Wszystkie zastrzeżone nazwy i znaki towarowe stanowią odpowiednio własność ich właścicieli,
wymienione są jedynie w celu określenia kompatybilności wyrobów z różnymi urządzeniami.