Drukarka HP LaserJet Pro MFP M125

Kategoria: Drukarki Opublikowano: poniedziałek, 14, wrzesień 2015 Drukuj Email

Urządzenie wielofunkcyjne HP LaserJet Pro MFP M125nw to produkt typu 3w1. Niewielkich rozmiarów obudowa łączy w sobie funkcjonalność drukarki laserowej, skanera i kopiarki. Pomimo zaawansowanych opcji i znacznej funkcjonalności, instalacja drukarki z linii LaserJet Pro MFP M125nw

nie nastarcza żadnych trudności. Ogrom funkcji i niewielkie wymiary sprawiają, ż to zaawansowane urządzenie wielofunkcyjne doskonale sprawdzi się w środowisku biurowym.

To niewielkie urządzenie jest w stanie wydrukować do 20 stron A4 w ciągu jednej minuty. Wydruk pierwszej strony trwa zaledwie 9,5 sek. Za tak doskonałe parametry pracy odpowiada niezwykle wydajny i szybki procesor o taktowaniu 600 MHz.
Urządzenie pozwala drukować w rozdzielczości 600 x 600 dpi.

Zaletą drukarki HP LaserJet Pro MFP M125nw jest funkcja drukowania bezpośredniego, umożliwiająca przeprowadzenie procesu z urządzenia mobilnego bez łączności sieciowej.
Urządzenie zostało także wyposażone w funkcje Apple® AirPrint™, która umożliwia wydruk ze smartfona, tabletu lub z komputera w dowolnym miejscu.


Za łączność drukarki z komputerem odpowiedzialny jest szybki port USB 2.0. Tak rozbudowana funkcjonalność czyni drukarkę HP LaserJet Pro MFP M125nw prawdziwym urządzeniem wielofunkcyjnym, zdolnym do realizacji najróżniejszych zadań.

Odsłony: 7259

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy Odśwież

Wszystkie zastrzeżone nazwy i znaki towarowe stanowią odpowiednio własność ich właścicieli,
wymienione są jedynie w celu określenia kompatybilności wyrobów z różnymi urządzeniami.