Drukarka HP LaserJet Pro MFP M125

Urządzenie wielofunkcyjne HP LaserJet Pro MFP M125nw to produkt typu 3w1. Niewielkich rozmiarów obudowa łączy w sobie funkcjonalność drukarki laserowej, skanera i kopiarki. Pomimo zaawansowanych opcji i znacznej funkcjonalności, instalacja drukarki z linii LaserJet Pro MFP M125nw

nie nastarcza żadnych trudności. Ogrom funkcji i niewielkie wymiary sprawiają, ż to zaawansowane urządzenie wielofunkcyjne doskonale sprawdzi się w środowisku biurowym.

To niewielkie urządzenie jest w stanie wydrukować do 20 stron A4 w ciągu jednej minuty. Wydruk pierwszej strony trwa zaledwie 9,5 sek. Za tak doskonałe parametry pracy odpowiada niezwykle wydajny i szybki procesor o taktowaniu 600 MHz.
Urządzenie pozwala drukować w rozdzielczości 600 x 600 dpi.

Zaletą drukarki HP LaserJet Pro MFP M125nw jest funkcja drukowania bezpośredniego, umożliwiająca przeprowadzenie procesu z urządzenia mobilnego bez łączności sieciowej.
Urządzenie zostało także wyposażone w funkcje Apple® AirPrint™, która umożliwia wydruk ze smartfona, tabletu lub z komputera w dowolnym miejscu.


Za łączność drukarki z komputerem odpowiedzialny jest szybki port USB 2.0. Tak rozbudowana funkcjonalność czyni drukarkę HP LaserJet Pro MFP M125nw prawdziwym urządzeniem wielofunkcyjnym, zdolnym do realizacji najróżniejszych zadań.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy Odśwież

Witamy!

Witamy wszystkich zainteresowanych tematyką związaną z szeroko pojętym drukowaniem. Znajdą tutaj Państwo informacje dotyczące drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych dostępnych na rynku oraz użytkowanych w biurach oraz domach a także o tonera i tuszach zarówno oryginalnych jaki i zamiennikach. 

Jeżeli ww. tematyka jest Państwu zanana, mają Państwo swoje doświadczenia i opinie wynikające z użytkowania drukarek, tonerów, tuszy - zapraszamy do współpracy.

Zespół oDrukowaniu.info