Drukarka HP LaserJet Pro MFP M127

Wielofunkcyjne urządzenie HP LaserJet Pro MFP M127 fn (CZ181A) łączy w sobie zalety trzech urządzeń. To wysokiej klasy drukarka laserowa, skaner i kopiarka, zamknięte w zgrabnej obudowie. Rozbudowane funkcje sieciowe urządzenia sprawią, 

że realizacja codziennych zadań w pracy lub w domu, będzie łatwiejsza niż kiedykolwiek. Urządzenie zostało wyposażone w ergonomiczny panel sterowania, który umożliwia szybką, bezproblemową konfigurację procesu i jego natychmiastowe rozpoczęcie.


Automatyczny podajnik papieru może zmieścić nawet 35 arkuszy, co przy szybkości drukowania wynoszącej 20 stron / min, okazuje się niezwykle przydatne. Czas potrzebny do wydrukowania pierwszej strony to zaledwie 9,5 sek. Osiągnięcie takich parametrów wydruku jest możliwe dzięki użyciu szybkiego procesora 600 MHz. Miesięczny cykl roboczy został ustanowiony na poziomie 8 000 stron formatu A4.
Maksymalna rozdzielczość wydruku wynosi 600 x 600 dpi.

Drukarka została wyposażona w szereg funkcji, poprawiających jej funkcjonalność. Należą do nich:

• Ethernet 10/100 - umożliwia udostępnienie funkcji drukarki całej firmie,
• HP ePrint - możliwość drukowania z urządzeń przenośnych,
• AirPrint™ - daje możliwość drukowania z każdego miejsca.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy Odśwież

Witamy!

Witamy wszystkich zainteresowanych tematyką związaną z szeroko pojętym drukowaniem. Znajdą tutaj Państwo informacje dotyczące drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych dostępnych na rynku oraz użytkowanych w biurach oraz domach a także o tonera i tuszach zarówno oryginalnych jaki i zamiennikach. 

Jeżeli ww. tematyka jest Państwu zanana, mają Państwo swoje doświadczenia i opinie wynikające z użytkowania drukarek, tonerów, tuszy - zapraszamy do współpracy.

Zespół oDrukowaniu.info