Drukarka Samsung Xpress M2026 W

Drukarka Samsung Xpress M2026W to nowy przedstawiciel doskonale znanej rodziny Xpress, który został wzbogacony o pakiet nowych funkcji. Zawiera w sobie wszystkie zalety znanych dotąd produktów, a dzięki nowym opcjom, znacząco usprawnia proces drukowania. 

Kompaktowe rozmiary i ponadprzeciętna funkcjonalność - oto cechy charakterystyczne monochromatycznej drukarki Xpress M2026W Mono Laser, która została zaprojektowana do pracy w domach i w niewielkich obiektach biurowych.

Drukarki Xpress M2026W Mono Laser wyposażone są w niezwykle szynki i wydajny procesor 400 MHz, oraz w 64 MB pamięci wewnętrznej. Co to oznacza dla użytkownika? Doskonałe parametry sprzętowe, przekładają się na szybką, stabilną pracę - prędkość wydruku wynosi 20 stron / min w formacie A4 i 21 stron / min w formacie Letter, co jest doskonałym rezultatem jak na tak niewielką jednostkę drukującą. Maksymalna rozdzielczość druku wynosi 1 200 x 1 200 dpi.

Drukarki Xpress M2026W Mono Laser wzbogacają funkcjonalność produktów z linii Xpress o możliwość łatwego łączenia się z siecią bezprzewodową. Zamontowany moduł Wi-Fi został wyposażony w opcje WPS, która umożliwia uzyskanie natychmiastowego połączenia z siecią.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy Odśwież

Witamy!

Witamy wszystkich zainteresowanych tematyką związaną z szeroko pojętym drukowaniem. Znajdą tutaj Państwo informacje dotyczące drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych dostępnych na rynku oraz użytkowanych w biurach oraz domach a także o tonera i tuszach zarówno oryginalnych jaki i zamiennikach. 

Jeżeli ww. tematyka jest Państwu zanana, mają Państwo swoje doświadczenia i opinie wynikające z użytkowania drukarek, tonerów, tuszy - zapraszamy do współpracy.

Zespół oDrukowaniu.info