Drukarka Samsung ProXpress M3820 ND

Monochromatyczna drukarka laserowa Samsung ProXpress M3820ND to przedstawiciel produktów serii ProXpress, przeznaczonych dla najbardziej wymagających użytkowników, którzy oprócz znacznej wydajności i wytrzymałości, od jednostki drukującej oczekują także niewielkich, kompaktowych rozmiarów. 

Drukarki ProXpress M3820ND przeznaczone są do pracy przede wszystkim w środowisku biurowym, ale ich liczne zalety zostaną docenione także przez użytkowników indywidualnych.

Parametry sprzętowe drukarki nie należą do często spotykanych w urządzeniach tej klasy i wielkości. Za zarządzanie procesami odpowiada tu szybki i wydajny procesor z rdzeniem Cortex™-A5 i wbudowana pamięć o pojemności 128 MB. Przekłada się to na szybkość pracy - w ciągu jednej minuty, drukarki z serii ProXpress M3820ND są w stanie wydrukować 38 stron formatu A4. Takich rezultatów często nie osiągają znacznie droższe jednostki drukujące.

W urządzeniu stosowane są dwa rodzaje tonerów - o standardowej wydajności na 5.000 stron - oraz o zwiększonej wydajności do 10.000. Godne uwagi do tego urządzenia są tonery o zwiększonej wydajności - zamiennik MLT-D203E - marki JetWorld, który spisuje się znakomicie.


Drukarka została wyposażona w technologię ReCP, która pozwala na przyciemnienie cienkich linii i wyostrzenie krawędzi tekstu w negatywie. Wszystko to przekłada się na znaczącą poprawę jakości wydruku.

Podajnik drukarki jest w stanie obsłużyć papier o gramaturze do 220 g/m2, co zdecydowanie zwiększa możliwości drukowania profesjonalnych dokumentów.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy Odśwież

Witamy!

Witamy wszystkich zainteresowanych tematyką związaną z szeroko pojętym drukowaniem. Znajdą tutaj Państwo informacje dotyczące drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych dostępnych na rynku oraz użytkowanych w biurach oraz domach a także o tonera i tuszach zarówno oryginalnych jaki i zamiennikach. 

Jeżeli ww. tematyka jest Państwu zanana, mają Państwo swoje doświadczenia i opinie wynikające z użytkowania drukarek, tonerów, tuszy - zapraszamy do współpracy.

Zespół oDrukowaniu.info