Drukarka HP LaserJet Pro M1130

Wielofunkcyjne urządzenie HP LaserJet Pro M1130 to zaawansowana drukarka laserowa, posiadająca funkcjonalność skanera i kopiarki. Kompaktowe wymiary i znaczna wydajność to cechy, które kwalifikują to urządzenie zarówno do pracy w niewielkich obiektach biurowych, jak i w domach prywatnych użytkowników.

Jedno urządzenie, trzy funkcjonalności - oto najkrótsza charakterystyka drukarki LaserJet Pro M1130.

Kompaktowa obudowa urządzenia sprawia, że ustawienie go na stanowisku pracy nie nastarcza żadnych problemów. Niewielkie rozmiary nie świadczą jednak o niewielkich możliwościach - urządzenia z serii LaserJet Pro M1130 są w stanie drukować z prędkością do 18 stron / min dla formatu A4 oraz 19 stron / min dla formatu Letter. Maksymalna rozdzielczość, jaka jest możliwa do uzyskania, wynosi 600 x 600 dpi.


Drukarki zostały przystosowane do ręcznej obsługi druku dwustronnego, co pozwala na znaczące ograniczenie zużycia papieru. Zasobnik obsługuje papier o gramaturze do 163 g/m2.

Kopiowanie dokumentów odbywa się w rozdzielczości 300 x 300 dpi. Wysokiej klasy skaner umożliwia skanowanie w rozdzielczości 1 200 ppi skanerem płaskim i 300 ppi z podajnika dokumentów. Za komunikację urządzenia z komputerem odpowiada szybki port USB 2.0.

W drukarce stosowany jest toner CE285A o wydajności 1.600 stron.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy Odśwież

Witamy!

Witamy wszystkich zainteresowanych tematyką związaną z szeroko pojętym drukowaniem. Znajdą tutaj Państwo informacje dotyczące drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych dostępnych na rynku oraz użytkowanych w biurach oraz domach a także o tonera i tuszach zarówno oryginalnych jaki i zamiennikach. 

Jeżeli ww. tematyka jest Państwu zanana, mają Państwo swoje doświadczenia i opinie wynikające z użytkowania drukarek, tonerów, tuszy - zapraszamy do współpracy.

Zespół oDrukowaniu.info