Drukarka Xerox Phaser 6020

Drukarka Xerox PHASER 6020 to najmniejszy model kolorowej jednostki roboczej w ofercie firmy Xerox. Zarówno wymiary, jak i wydajność, predysponują drukarkę do pracy w środowisku domowym lub w niewielkim biurze, gdzie liczy się przede wszystkim kompaktowy rozmiar urządzenia.

Drukarka jest w stanie pracować z prędkością do 10 stron kolorowych / min lub do 12 stron czarno-białych / min. Maksymalne miesięczne obciążenie, jakie producent przewidział dla tej drukarki, wynosi 30 000 stron. Maksymalna rozdzielczość wydruku to 1200 x 2400 dpi. Precyzyjny ledowy mechanizm zapewnia doskonałą jakość, dbając o odpowiednie rozmieszczenie obrazu na stronie, a opcja spersonalizowanego koloru umożliwia precyzyjną regulację nasycenia barw.


Wydajny procesor o mocy 525 MHz oraz standardowa pamięć o pojemności 128 MB to parametry, które w zupełności wystarczą do obsługi codziennych zleceń.

Niewątpliwą zaletą modelu PHASER 6020 jest standardowa sieć Wi-Fi, która umożliwia szybkie drukowanie z dowolnego miejsca, bez konieczności łączenia urządzeń kablami. Opcja szybkiej konfiguracji sieci WPS stanowi dodatkowe uproszczenie.
Drukarka umożliwia też obsługę usługi Apple® AirPrint™, zapewniającą możliwość drukowania plików zapisanych w pamięci mobilnych urządzeń Apple®.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy Odśwież

Witamy!

Witamy wszystkich zainteresowanych tematyką związaną z szeroko pojętym drukowaniem. Znajdą tutaj Państwo informacje dotyczące drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych dostępnych na rynku oraz użytkowanych w biurach oraz domach a także o tonera i tuszach zarówno oryginalnych jaki i zamiennikach. 

Jeżeli ww. tematyka jest Państwu zanana, mają Państwo swoje doświadczenia i opinie wynikające z użytkowania drukarek, tonerów, tuszy - zapraszamy do współpracy.

Zespół oDrukowaniu.info