Drukarka Samsung ML-1660

Monochromatyczna drukarka laserowa Samsung ML-1660 należy do najmniejszych urządzeń tej klasy. Jej niewielkie rozmiary nie powinny jednak nikogo zmylić - to zaawansowana jednostka drukująca, mogąca zaoferować naprawdę duże możliwości. Koreański producent dołożył wszelkich starań, aby jego produkt  prezentował się możliwie najlepiej, zarówno od strony technicznej, jak i funkcjonalnej.
 
Drukarki z serii ML-1660 są w stanie drukować do 16 stron formatu A4 w ciągu jednej minuty, przy czym wydrukowanie pierwszej strony trwa zaledwie 8,5 sek. Maksymalna rozdzielczość, jaką osiąga drukarka, wynosi 1 200 x 600 dpi, dzięki czemu użytkownicy zyskują możliwość drukowania profesjonalnych dokumentów o doskonałej jakości.

Drukarki ML-1660 zostały wyposażone w szereg funkcji usprawniających proces drukowania. Ciekawą opcją jest funkcja Print Screen, która umożliwia wydrukowanie aktualnej zawartości monitora za naciśnięciem jednego przycisku.

Kolejnym usprawnieniem jest aplikacja AnyWeb Print, która daje możliwość grupowania różnych fragmentów przeglądanych stron internetowych na wirtualnej tablicy, a następnie wydrukowania ich.

Niski poziom hałasu, emitowanego podczas pracy drukarki, dodatkowo poprawia ergonomię urządzenia.
 
W drukarce stosowane są dwa rodzaje tonerów: o wydajności 700 stron oznaczony kodem producenta MLT-D1042X oraz o wydajności 1.500 stron oznaczony kodem MLT-D1042S. Na rynku dostępny jest także dobrej jakości toner zamiennik MLT-D1042S do wyżej opisywanej drukarki  Samsung ML-1660, który pozwala na znaczące obniżenie kosztów wydruku.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy Odśwież

Witamy!

Witamy wszystkich zainteresowanych tematyką związaną z szeroko pojętym drukowaniem. Znajdą tutaj Państwo informacje dotyczące drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych dostępnych na rynku oraz użytkowanych w biurach oraz domach a także o tonera i tuszach zarówno oryginalnych jaki i zamiennikach. 

Jeżeli ww. tematyka jest Państwu zanana, mają Państwo swoje doświadczenia i opinie wynikające z użytkowania drukarek, tonerów, tuszy - zapraszamy do współpracy.

Zespół oDrukowaniu.info