Drukarka Samsung ProXpress C2620DW

Samsung ProXpress C2620DW

Samsung ProXpress C2620DW to urządzenie wielofunkcyjne, dedykowane przede wszystkim do pracy w środowisku biurowym, ale nie tylko - doskonałe parametry drukarki zaspokoją także potrzeby przedstawiane przez najbardziej wymagających 

 

użytkowników indywidualnych. Model ProXpress C2620DW to doskonałej jakości drukarka, skaner i kopiarka, zawarte w obudowie jednego urządzenia.

Drukarka, działająca w oparciu o polimeryzowany toner, przedstawia doskonałe parametry pracy. Jej wydajność pozwala na wydruk do 26 stron / min (mono i kolor), w maksymalnej rozdzielczości wynoszącej aż 9 600 x 600 dpi. Takie parametry są w stanie zaspokoić oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.

O doskonałą jakość wydruku dba unikatowa technologia Samsung Rendering Engine for Clean Page (ReCP), umożliwiająca wyostrzenie tekstu.
Za krótki czas wydruku odpowiedzialny jest dwurdzeniowy procesor o mocy 533 MHz oraz 512 MB wbudowanej pamięci RAM. Takie parametry w zupełności wystarczą do realizacji wszystkich codziennych zadań.

Niewątpliwą zaletą drukarki jest szereg funkcji wpływających na poprawę komfortu użytkowania urządzenia. Drukarka została wyposażona w technologię zbliżeniową NCF, umożliwiającą wydruk z urządzenia mobilnego bez konieczności używania kabla, oraz w rozmaite rozwiązania sieciowe wpływające na zwiększenie efektywności pracy.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy Odśwież

Witamy!

Witamy wszystkich zainteresowanych tematyką związaną z szeroko pojętym drukowaniem. Znajdą tutaj Państwo informacje dotyczące drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych dostępnych na rynku oraz użytkowanych w biurach oraz domach a także o tonera i tuszach zarówno oryginalnych jaki i zamiennikach. 

Jeżeli ww. tematyka jest Państwu zanana, mają Państwo swoje doświadczenia i opinie wynikające z użytkowania drukarek, tonerów, tuszy - zapraszamy do współpracy.

Zespół oDrukowaniu.info