Kopiarka Canon iR 1210

Kategoria: Kopiarki Opublikowano: środa, 09, październik 2013 Drukuj Email

Cyfrowa kopiarka Canon iR 1210 to idealne urządzenie do małych biur lub grup roboczych. Urządzenie oferuje wydajność 12 kopii na minutę i bardzo wysoką standardową rozdzielczość 1200 x 600 dpi. W wersji rozszerzonej istnieje możliwość uzyskania rozdzielczości 2400 x 600 dpi. Kopiarka umożliwia sortowanie wykonywanych kopii co znacznie może zaoszczędzić czas przygotowywania materiałów. IR1210 wyposażona jest w podajnik automatyczny na 250 arkuszy oraz podajnik ręczny na 100 kartek, umożliwiający wykonywanie kopii na papierze o gramaturze 56–128 g/m2 oraz na foliach.


Canon iR 1210 jest urządzeniem bardzo prostym w obsłudze zarówno przy kopiowaniu jak i drukowaniu. Opcje związane z tymi operacjami są bardzo intuicyjne i nie powinny sprawić większych problemów nawet mniej zaawansowanym użytkownikom techniki biurowej.
Do kopiarki Canon iR 1210 przeznaczony jest toner Canon C-EXV7, który zapewnia uzyskanie wysokiej jakości dokumentów kopiowanych oraz drukowanych. Urządzenie wyposażone jest w system napełniania i oszczędzania tonera zapewniający mniejsze koszty eksploatacji przy jednoczesnym utrzymaniu wysokiej jakości wydruków. Do kopiarki Canon iR1210 dostępne są także wysokie jakości zamienniki tonerów C-EXV7, które pozwalają na znaczne oszczędności przy użytkowaniu tego urządzenia.

Odsłony: 3256

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy Odśwież

Wszystkie zastrzeżone nazwy i znaki towarowe stanowią odpowiednio własność ich właścicieli,
wymienione są jedynie w celu określenia kompatybilności wyrobów z różnymi urządzeniami.