Kopiarka Sharp AR-5316E

Kategoria: Kopiarki Opublikowano: poniedziałek, 14, wrzesień 2015 Drukuj Email

Wielofunkcyjne urządzenie Sharp AR-5316E to drukarko-kopiarka wysokiej klasy. Doskonała szybkość oraz jakość wydruku, czynią z tego urządzenia obowiązkowy element wyposażenia każdego biura, zarówno małego, jak i dużego. Mnogość funkcji została tu zawarta w zaskakująco małej, jak na tę klasę urządzenia, obudowie, dzięki czemu wpasowanie drukarki do przestrzeni roboczej nie nastarcza najmniejszych problemów.

Drukarki z serii AR-5316E zostały wyposażone w wydajny procesor i pamięć wewnętrzną o pojemności 16 MB. Dzięki temu szybkość wydruku dochodzi do 16 stron formatu A4 / min. Możliwa do uzyskania rozdzielczość wynosi 600 x 600 dpi.


Urządzenie obsługuje papier w formatach od A3 do A6R. Wydajny podajnik jest w stanie pomieścić maksymalnie 850 arkuszy. Maksymalna gramatura papieru wynosi 90 g/m2.

Nie należy zapominać, że Sharp AR 5316 to nie tylko drukarka, ale i rozbudowana kopiarka o imponującej wydajności. Wydrukowanie pierwszej kopii dokumentu trwa tu zaledwie 7,2 sek. Tryb kopiowania ciągłego umożliwia wykonanie aż 999 kopii. Skaner działa w rozdzielczości 600 x 600 dpi. Podajnik dokumentów kopiarki jest w stanie zmieścić do 40 kartek. Za komunikację urządzenia z komputerem odpowiada szybki port USB 2.0.

W urządzeniu stosowany jest toner AR-016T, który oferuje wydajność 16.000 stron przy 5% pokrycia strony. Na rynku, oprócz tonerów firmy Sharp dostępne są także wysokiej jakości zamienniki innych producentów.

Tonery do ww. urządzenia dostępne są w dobrych sklepach internetowych. Np. tutaj:

Odsłony: 7052

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy Odśwież

Wszystkie zastrzeżone nazwy i znaki towarowe stanowią odpowiednio własność ich właścicieli,
wymienione są jedynie w celu określenia kompatybilności wyrobów z różnymi urządzeniami.