Drukarka Xerox Phaser 3020

Xerox  Phaser 3020 to jedna najnowszych czarno-białych drukarek laserowych firmy Xerox, która w ostatnim czasie weszła do sprzedaży na rynku Polskim. Atrakcyjna cena, niezłe parametry oraz dość przystępne koszty eksploatacji mogą zainteresować osoby szukające dobrej drukarki laserowej do domu lub małego biura.

Xerox 3020 do urządzenie dla użytkowników, którzy drukują do 15.000 stron miesięcznie. Drukarka umożliwia drukowanie z prędkością 20 stron na minutę przy rozdzielczości 600 x 600 dpi (z możliwością uzyskania interpolowanej rozdzielczości 1200 x 1200 dpi). Drukarkę można podłączyć z komputerem za pośrednictwem złącza USB 2.0 lub bezprzewodowo poprzez Wi-Fi. Z ciekawszych funkcji, drukarka umożliwia wydruk dwustronny przy ręcznym przełożeniu papieru. Drukarka posiada podajnik na 150 arkuszy papieru.

W urządzeniu jest możliwość stosowania dwóch rodzai tonerów: o standardowej wydajności 1.500 stron oznaczonych kodem 106R02773 oraz o zwiększonej wydajności do 3.000 stron oznaczonych kodem Xerox 106R03048. Dobra wiadomość dla lubiących drukować tanio: są dostępne dobre jakości zamienniki toneru 106R02773. Może niebawem pojawią się także zamienniki o zwiększonej pojemności ..

Drukarka Xerox  Phaser 3020 to godne uwagi, bardzo solidnie wykonane i ekonomiczne urządzenie drukujące do zastosowań domowych oraz biurowych.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy Odśwież

Witamy!

Witamy wszystkich zainteresowanych tematyką związaną z szeroko pojętym drukowaniem. Znajdą tutaj Państwo informacje dotyczące drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych dostępnych na rynku oraz użytkowanych w biurach oraz domach a także o tonera i tuszach zarówno oryginalnych jaki i zamiennikach. 

Jeżeli ww. tematyka jest Państwu zanana, mają Państwo swoje doświadczenia i opinie wynikające z użytkowania drukarek, tonerów, tuszy - zapraszamy do współpracy.

Zespół oDrukowaniu.info