Drukarka Samsung SCX-3405W

Drukarka Samsung SCX-3405W oferuje możliwość, drukowania, skanowania, kopiowania oraz dokumentów - czyli jest to czarno-białe urządzenie wielofunkcyjne do szerokich zastosowań. Wbudowana karta WiFi może być dodatkowym atutem dla użytkowników nie lubiących stosowania kabli :-)

 Urządzenie SCX-3405W umożliwia drukowanie z prędkością 21 stron A4 na minutę w rozdzielczości efektywnej 1200x1200 dpi. Urządzenie po włączeniu bardzo szybko się rozgrzewa i już po 8,5 sekundy jest gotowe do wydruku pierwszej strony. Urządzenie umożliwia także wydruk dwustronny, przy czym wymaga to ręcznego przełożenia kartek.

SCX-3405W umożliwia skanowanie w rozdzielczości optycznej 600x600 dpi oraz w rozdzielczości interpolowanej 4800x4800 dpi. Drukarka wyposażona jest w podajnik mieszczący 150 arkuszy. Do komunikacji z komputerem urządzenie wykorzystuje interfejs USB 2.0 oraz posiada zainstalowaną kartę WiFi 802.11 b/g/n.

W sprzedaży znajduje się także wersja urządzenia oznaczona kodem SCX-3405FW, która posiada wbudowany fax.

Toner do drukarki samsung SCX-3405W oznaczony jest symbolem MLT-D101S i umożliwia wydruk 1.500 stron A4 przy 5% porycia strony. Do nowo zakupowanego urządzenia dołączony jest toner startowy, który posiada wydajność 7.00 stron wydruku. Wydajność toneru do drukarki SCX-3405W nie jest imponująca. Wydruk jednej strony przy zastosowaniu oryginalnego toneru kształtuje się na poziomie 16 groszy. Przy zastosowaniu dostępnych na rynku zamienników do tego urządzenia można zejść do poziomu 7 groszy.

 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy Odśwież

Witamy!

Witamy wszystkich zainteresowanych tematyką związaną z szeroko pojętym drukowaniem. Znajdą tutaj Państwo informacje dotyczące drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych dostępnych na rynku oraz użytkowanych w biurach oraz domach a także o tonera i tuszach zarówno oryginalnych jaki i zamiennikach. 

Jeżeli ww. tematyka jest Państwu zanana, mają Państwo swoje doświadczenia i opinie wynikające z użytkowania drukarek, tonerów, tuszy - zapraszamy do współpracy.

Zespół oDrukowaniu.info