Zamiennik Brother LC1240BK

Zamiennik tusz Brother LC1240BK

Na rynku dostępna jest cała masa zamienników tuszy Brother LC1240 różnych marek. Różni Producenci oferują zamienników o większej lub mniejszej pojemności i jakości. W naszej ocenie wartymi uwagi są zamienniki marki WOX. Dlaczego ?

Już odpowiadam:
1. Zamienniki LC1240BK oferują jedną z najwyższych pojemności na rynku - 35 ml !
2. Tusze te charakteryzują się wysoką niezawodnością w użytkowaniu.
3. Dobra jakość tuszu stosowana w zamienniki czarnego tuszu LC1240 marki WOX powoduje, iż z wysokiej jakości wydruku będą zadowoleni nawet wymagający użytkownicy.
4. Bardzo, bardzo, bardzo atrakcyjna cena.

Zamiennik Brother LC1240BK marki WOX to bardzo dobry przykład TANIEGO i DOBREGO produktu, który bardzo dobrze sprawdza się zarówno w zastosowaniach domowych jak i biurowych.

Zamiennik wkładu atramentowego Brother LC1240BK jest do kupienia w dobrych sklepach internetowych np:Komentarze  

+1 # Misek_K 2015-03-20 17:06
Używam tych zamienników WOX-a i są naprawdę niezłe ! Wcześniej kupowałem na Allegro tańsze ale co drugi mi nie działał albo zasychał. A te WOX-y śmigają a i kolory na wydrukach są bardzo naturalne.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytuj

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy Odśwież

Witamy!

Witamy wszystkich zainteresowanych tematyką związaną z szeroko pojętym drukowaniem. Znajdą tutaj Państwo informacje dotyczące drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych dostępnych na rynku oraz użytkowanych w biurach oraz domach a także o tonera i tuszach zarówno oryginalnych jaki i zamiennikach. 

Jeżeli ww. tematyka jest Państwu zanana, mają Państwo swoje doświadczenia i opinie wynikające z użytkowania drukarek, tonerów, tuszy - zapraszamy do współpracy.

Zespół oDrukowaniu.info