Zamiennik Brother TN-2120

Kategoria: Tonery Opublikowano: piątek, 06, czerwiec 2014 Drukuj Email

Toner Brother TN-2120 zamiennik marki JetWorld.

Użytkujesz drukarkę laserową np. Brother HL-2140 i przy każdym zakupie tonera zastanawiasz się dlaczego tak dużo za niego płacisz. Może warto zastanowić się nad zakupem niedrogiego i dobrego zamiennik toneru TN-2120 ? Zobacz może ten będzie OK...

Zamiennik Brother TN-2120 marki JetWorld to produkt dobry jakościowo i w bardzo rozsądnej cenie. Oczywiście możesz zapewne znaleźć tańsze jednak w tym przypadku właściciel marki i dystrybutor na Polskę tych tonerów dba aby znaczna część partii jaka trafia do klienta końcowego przeszła testy jakościowe i aby te produkty sprawiały jak najmniej nie miłych niespodzianek. Zamiennik ten oprócz kontroli jakościowej przedsprzedażnej objęty jest 24 miesięczną gwarancją.

Jest to produkt w 100% NOWY, wytworzone fabrycznie z całkowicie nowych i nigdy wcześniej nie używanych elementów co zapewnia to bezawaryjne użytkowanie oraz powtarzalną i wysoką jakość wydruków.

Zamiennik TN-2120 marki JetWorld posiada wydajność ok. 3.000 strona A4 (przy 5% pokrycia strony) i oferuję dobrą jakość wydruków, które spełnią oczekiwania użytkowników domowych jak i biurowych w codziennej pracy.

 Toner przeznaczony jest do poniższych modeli

  • Drukarek laserowych:

Brother HL-2140, Brother HL-2150N, Brother HL-2170W

  • Urządzeń wielofunkcyjnych:

Brother DCP-7030, Brother DCP-7040, Brother DCP-7045N; Brother MFC-7320, Brother MFC-7440N, Brother MFC-7840W

Oczywiście należy tutaj wspomnieć także o cenie - i tutaj może być duże i pozytywne zaskoczenie - zamiennik ten jest ok. 5 razy tańszy od toneru oferowanego przez Producenta drukarek (który posiada wydajność 2.600 stron). Niejednokrotnie nasuwa się pytanie czy w tej cenie może to być dobry produkt. Odpowiem: TAK a jeżeli nie jesteśmy co do tego przekonani - pozostaje to tylko samemu sprawdzić i może już więcej się nie zastanawiać, dlaczego tak drogo płacę (płaciłem) za toner do mojej drukarki.

Gdzie mogę sprawdzić cenę tego toneru: w dobrych sklepach internetowych:

Odsłony: 8068

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy Odśwież

Wszystkie zastrzeżone nazwy i znaki towarowe stanowią odpowiednio własność ich właścicieli,
wymienione są jedynie w celu określenia kompatybilności wyrobów z różnymi urządzeniami.